Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Zmiany w dropie map w Awakening oraz kolejny klucz do wygrania

Zmiany w dropie map w Awakening oraz kolejny klucz do wygrania

Dodał XnIcRaM 9 Czerwca 2015 o godzinie 20:31


Dziś w nocy Chris ogłosił planowane zmiany dotyczące map, które bedą testowane i możliwe że wprowadzone na stałe w Path of Exile the Awakening.

ikonki nowych map

ikonki nowych map

UWAGA: Żadne z poniższych zmian nie dotyczą aktualnej wersji gry, zmiany te dotyczą tylko zamknietej bety oraz nowej wersji gry, która zostanie wydana po zakończeniu beta testów

Nowe mapy bazujące na lokacjach nowego aktu IV będą miały inne ikonki. Stare mapy (te co mamy obecnie) nadal będą wyglądały tak samo, będzie można na nich dropić mapy obecne oraz nowe. Częstotliwość wypadania map wysokopoziomowych ma być niższy niż w aktualnej wersji gry (jednak wyższy niż jest obecnie na serwerze beta). Walki z bossami z map mają być trudniejsze ale w nagrodę mają przynoscić więcej przedmiotów (oraz map). Jedną z chyba najważniejszych zmian oraz najbardziej kontrowersyjnych jest to iż z potworków magicznych, żadkich oraz unikatowych będą wypadać maksymalnie mapy +1 lvl względem poziomu lokacji, mapy +2 lvl względem poziomu lokacji będzie można zdobyć tylko za zabicie bossa mapy. Zmiany będą również w modyfikatorach map, moją one zostać tak zmodyfikowane aby nagroda w postaci wypadających przedmiotów byla bardziej adekwatna do trudności modyfikatora.

Chris sugeruje iż zmiana dotycząca map +2 nie powinna być traktowana jako typowy nerf i nie powinna ona wypłynąć na trudnośc w utrzymaniu puli map a jedynie powinna zachęcić do walk z bossami.

Pragnę również poinformaować iż na naszym forum HeniekHardkor prowadzi mały konkurs w którym można wygrać kolejny klucz do zamkniętej bety, szczegóły TUTAJ

 

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Możesz to zrobić poprzez panel z prawej strony.

 

Komentarze


 

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama