Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Zawartość dodatku Sacrifice of the Vaal

Zawartość dodatku Sacrifice of the Vaal

Dodał HeniekHardkor 1 Marca 2014 o godzinie 3:41


 

SOTV:

SOTV

Atziri, królowa cywilizacji Vaal

"Narcystyczna królowa Atziri dwa tysiące lat temu pogrążyła cywilizację Vaala
w ciemnej erze poświęcenia i terroru. Jej obsesyjna pogoń za wieczną młodością
doprowadziła miliony ludzi do śmierci, i spowodowała kataklizm który zakończył
erę cywilizacji Vaala. Ale sama Atziri wciąz pozostaje w królestwie grozy które
zaczyna przedostawać się do Wraeclast. Królowa Atziri musi zostać pokonana."

Zawartość dodatku Sacrifice of the Vaal jest równomiernie rozłożona w grze,
natomiast finałowa walka z królową Atziri i jej podwładnymi została zaprojektowana
dla wysoko poziomowych postaci i wymaga sporo umiejętności. W celu dostania się
do kryjówki Atziri, musicie znaleźc fragmenty które znajdują się w skażonych
strefach rozsianych po Wraeclast. Połączone fragmenty utworzą mapę i stworzą
6 portali na "Szczyt poświęcenia" (Apex of Sacrifice) gdzie będą na Was czekać
liczne pojedynki z bosami zanim stoczycie finałową walkę z królową Atziri.

Atziri:

Atziri

 

Sekretne skażone miejsa

Podczas zwiedzania Wraeclast możecie natrafić na skażone miejsca oznaczone pulsującym sercem i czerwonymi smugami krwi. Te krainy mają magiczne właściwości, podobne do wysoko poziomowych map które w znacznym stopniu podnosza stopień trudnośći. W środku każdego z takich miejsc czeka nas walka 
z bosem strzegącym skrzyni w której możemy znaleźc Vaal Skill Gems (nowe rodzaje gemów) albo fragmenty mapy wspomnianej wcześniej. Jako że zkażone miejsca wymagają troche czasu aby je odnaleźć oraz mogą stanowić większe wyzwanie, dobrym pomysłem jest zaproszenie do nich przyjaciół i wspólne pokonanie 
niebezpieczeństw.

Wejście do skażonej krainy:

Wejście do skażonej krainy

Gemy Vaala

Cywilizacja Vaala istniała tysiące lat temu, ale miała swój własny rodzaj gemów.
Brutalnie potężne i napędzane poświęceniem wrogów, te gemy są mocniejszą wersją wielu popularnych umiejętności z Path of Exile.
Gemy Vaala ładują się podczas zabijania wrogów i po naładowaniu mogą zostać aktywowane w celu wywołania potężnych efektów.
Na przykład gem Vaal Detonate Dead, rozrywa po kolei wszystkie zwłoki w otoczeniu.
Vaal Power Syphon strzela z różdzki we wszystkich wrogów w otoczeniu.
Niektóre z gemów Vaala kiedy w pełni naładowane mogą zostać użyte wielokrotnie podczas jednej walki.

Vaal Fireball:

Vaal Fireball

The Vaal Orb: skażone przedmioty

Gdy skażenie Atziri rozprzestrzenia się, wygnańcy sa coraz bardziej kuszeni możliwością skażenia swojego ekwipunku dzięki orbom Vaal Orb. 
Skażenie przedmiotu może przynieść różne rezultaty, ale blokuje możliwośc jakichkolwiek dalszych modyfikacji (na skażonych przedmiotach nie można już używać żadnych orbów).
Skażenie przynosi jeden z wielu rezultatów i ma rózne efekty w zależności od przedmiotu na którym używamy Vaal Orb, i jest jedyną drogą do uzyskania np: białych slotów, dodatkowych wbudowanych modów (implicit mods), gemów z poziomem albo jakością większą niż 20, map z ośmioma modami, i róznych innych właściwości.

Vaal Orb:

Vaal Orb

Nowe Ligi

Co cztery miesiące prezentujemy dwie nowe ligi. W tych ligach każdy zaczyna zupełnie od nowa, bez przedmiotów i dotychczasowych postaci, więc jest to znakomity moment żeby również zacząc od początku. Obie ligi są opcjonalne (przedmioty i postacie w "starych" ligach zostają), ale dają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Czy będziesz pierwszym który pokona Królową Atziri? Czy pierwszy zdobędziesz 90 poziom? Albo znajdziesz któryś z nowych przedmiotów unikalnych?

Nowe Ligi:

Nowe Ligi

Liga Ambush

Tak jak w poprzednich ligach Anarchy i Domination, w lidze Ambush chodzi o ryzyko i nagrody. W świecie Wraeclast można znaleźć wiele skrzyń nazwanych Strongbox, skrzynie te sa strzeżone przez potwory które atakują gracza gdy ten próbuję taką skrzynię otworzyć. Wszystkie atakujące nas potwory muszą zostać zgładzone zanim dostaniemy dostęp do przedmiotów w skrzyni. Czasami napotkamy magiczne, rzadkie albo nawet unikalne skrzynie które mają takie same mody jak przedmioty. Rodzaje modów wpływają na jakość nagród i poziom trudności atakujących nas strażników. Na skrzyniach możemy używać orbów (np Alchemy Orb, Chaos Orb), aby dopasować poziom trudności i ilośc nagród do interesującego nas poziomu.

Liga Ambush:

Liga Ambush

Liga Invasion

Tak jak poprzednie ligi "hardkorowe" Onslaught i Nemesis, tak samo liga Invasion została zaprojektowana aby zabijać postacie graczy:)
W lidze Invasion krainy Wraeclast mają dużo więksża różnorodność potworów, więc gracze będą napotykać niespotykane dotąd w danym miejscu grożne potwory. Dodatkowo na każdej mapie spotkamy jednego z nowych unikalnych bosów używających różnych kombinacji umiejętności. Wraz ze wzrostem poziomu trudności gry, różnorodnośc potworów się zwiększa a nowe bosy dostają więcej umiejętności.

Liga Invasion:

Liga Invasion

Nowe bosy

Dodaliśmy ponad 60 nowych bosów do Path of Exile. Każdy rodzaj skażonej mapy i każdy rodzaj potwora w lidze Invasion wymagał stworzenia nowego rzadkiego bosa. Wszystkie nowe pojedynki z bosami zawierają zaawansowane kombinacje umiejętności i support gemów których do tej pory potwory nie używały. Ponieważ występują one w skażonych miejscach oraz w lidze Invasion, zaprojektowaliśmy je aby były wyjątkowo śmiertelne. 

Nowe bosy:

Nowe bosy

Nowe PvP - Cut-throat("podżynanie gardeł;)") i Sarn Arena

Gracze prosili o długo terminowy tryb Cut-throat od bardzo dawna, jest to opcjonalny rodzaj ligi w którym gracze mogą wchodzić na mapy innnych graczy, zabijać ich i dostawać przedmioty ofiary. Oznacza to zwiększenie ilosći i czasu trwania lig (eventów) cut-throat.
Arena Sarn jest gotowa na rozlew krwi! Zlokalizowane obok Sarn Encampment, arena jest otwartą mapą PvP gdzie możesz zmierzyć się z tysiącami innych graczy w bitwie bez żadnych zasad, konsekwencji i nagród. Wspaniały sposób na spędzenie kilku wolnych minut.

Sarn Arena:

Sarn Arena

 Konkurs

Pierwszych 50 graczy z każdej z nowych lig którzy zabiją Atziri i innych bosów w jej kryjówce, zostanie wyróżnionych ekskluzywnym efektem (mikrotranzakcją) który nie będzie dostepny nigdzie indziej. W sumie 100 graczy otrzyma taką nagrodę.
50 osób z ligi Ambush i 50 osób z ligi Invasion. O zwycięscach będziemy informować na bieżąco.

konkurs:

konkurs

Premiera

Ten artykuł nie zawiera dokładnych informacji (patch notes)  odnośnie dodatku Sacrifice of the Vaal, takie informacje udostępnimy 3 marca. A premiera dodatku odbędzie się 5 marca o godzinie 22:00

 

 

Tłumaczenie nie jest dosłowne, po orignał zapraszam na http://www.pathofexile.com

Znajdziecie tam również linki do itemów których u nas nie ma jak zamieścić.

HeniekHardkor

 

 

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Możesz to zrobić poprzez panel z prawej strony.

 

Komentarze


Dodał HeniekHardkor 1 Marca 2014 o godzinie 4:54

Jak znajdziecie błędy piszcie, pozdro

Dodał Gromtall 1 Marca 2014 o godzinie 8:31

"tak samo liga Invasion została zaprjektowana" Coś się znalazło :D Ogólnie tłumaczenie mega, a dodatek jeszcze lepszy : )

Dodał Stinkard 1 Marca 2014 o godzinie 9:00

Chciałem Ci Heniu dzisiaj zaproponować pomoc w tłumaczeniu tego newsa :D ale mnie uprzedziłeś. Dobra robota.

Dodał stg.Olo 1 Marca 2014 o godzinie 10:43

Zamykam firmę i zwalniam pracowników:) kupuję 5 whiskaczy i nie wychodzę z domu do lipca:) i to się nazywa mini dodatek heh.

 

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama