Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Winterheart - Nowy Sezon Wyścigów

Winterheart - Nowy Sezon Wyścigów

Dodał XnIcRaM 23 Stycznia 2016 o godzinie 0:41


Nowy sezon wyścigów startuje 28 stycznia o godzinie 20:00, bedzie się nazywał Winterheart. W tym sezonie będzie 155 wyścigów, ostatni wyścig tego sezonu rozpocznie się 25 lutego o godzinie 6:00. Pełny harmonogram wyścigów dostępny jest TUTAJ

Specyficznym dla tego sezonu (Signature Race) będzie wyścig typu Winterheart, charakteryzował będzie się on tym iż: lokacje bedą zawsze takie same (w kązdym wyścigu i dla każdego gracza), NIE będą one generowane losowo. We wszystkich lokacjach tego wyścigu będą obszary wychłodzonej ziemi (chiled ground), która jednak zamiast spowalniać będzie dawała bonus 45% do szybkości.

Jednym z ciekawszych wyścigów będzie 24-godzinny wyścig typu zabij bossa (Boss Kill) będzie on niezwykle trudny, podobnie jak ten z poprzedniego sezonu. Dodatkowym utrudnieniem w tym wyścigu będą przemieszczające się chumry zimna które będą spowalniały. Ryzyko śmierci zapewne znacznie również zwiększą skrzynie (strongbox'y) których będzie dużo w każdej lokacji.

Sezon Winterheart wprowadza nowe tryby wyścigów, takie jak:
  • Wyścigi rozpoczynające się w Akcie 2 oraz 3. Startować będziemy postacią na odpowiednio 12 i 22 poziomie z nie przydzielonymi umiejętnościami pasywnymi. W przyszłości możliwe że będą różne wariacje tego wyścigu np. start na wyższym poziomie trudności lub w Przedwiecznym Laboratorium (Eternal Lab)
  • Wyścigi z możliwością tworzenia grup (party) jednak bez możliwości używania portali

Ponaddto w wyscigach typu: Endless Ledge, Descent oraz Descent: Champions, skrzynia startowa dla Ranger'a będzie zawieała umiejętność Shrapnel Shot. Rozważane jest również dodanie do wyścigów typu Descent oraz Descent: Champions innych nowych umiejętności które zostały dodane do gry w aktualizacji 2.1.0.

Niektórzy czonkowie społeczności zauważyli że Amulet Winterheart został zmieniony w stosunku do jego pierwotnej wersji. Stało się tak, ponieważ pierwotnie był zbyt specyficzny i mógł być uzywany tylko w szczególnych specjalizacjach co nie było tym czego oczekiwali twórcy. Oryginalny projekt zostanie prawdopodobnie dodany do gry jako inny przedmiot.

Nagrody w sezonie Winterheart

Nagrody w sezonie Winterheart
 

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Możesz to zrobić poprzez panel z prawej strony.

 

Komentarze


 

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama