Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

W łatce 0.9.13h będzie sporo zmian...

W łatce 0.9.13h będzie sporo zmian...

Dodał debe 1 Grudnia 2012 o godzinie 17:22


Patch 0.9.13h zostanie wgrany już naprawdopodobniej w ten poniedziałek i będzie wprowadzał wiele zmian takich jak naprawienie aktualnych błędów, dodanie nowych właściwości i ulepszenie balansu. Pełna lista zmian pojawi się już niedługo, ale Chris zdradził już teraz pare kluczowych aspektów.

Po pierwsze zostały zmienione "receptury", dzięki którym można było uzyskać orb of alchemy i regal orb u sklepikarzy. Porpzednie były zbyt proste i postanowiono utrudnić zdobycie tych orbów aby poprawić balans w grze. Standardowo nie ujawniono jak będą wyglądać nowe receptury - gracze powinni sami je odszukać.

Postanowiono także ulepszyć wartości defenswyne całego hybrydowego opancerzenia o 10 %. Było ono używane rzadziej niż zwykłe więc aby to zmienić lekko je podrasowano.

Poza tym jakość tarcz nie będzie już powodować zwiększenia wartości szansy na blok w nich jak to było do tej pory. Teraz zwiększenie jakości tarczy sprawi jedynie, że wzrosną jej wartości defensywne. Twórcy gry chcieli w ten sposób lekko obniżyć szanse na blok u graczy bez ingerowania w dotychczasowe drzewko umiejętności pasywnych. Jednak być może w przyszłości zostanie dodana nowa wlaściwość zwiększająca szansę na blok, którą będzie można wylosować dla tarcz.

Zmiany dotknęły również systemu PvP, w którym zostały lekko obniżone obrażenia, które zadają sobie gracze nawzajem. Jest to spowodowane tym, że w niektórych buildach postacie zadawały zbyt wiele obrażeń i walki trwały zbyt krótko. Chris wyraził również gorącą prośbę aby gracze podzielili się na forum po wypróbowaniu tej zmiany jak wypłynęła ona na jakość walk.

Zmieniono też miejsce na komputerze, w którym zapisywane będą screeny z gry. Po wprowadzeniu łatki wszystkie swoje screeny znajdziemy w folderze dokumenty, a dokładniej pod: Dokumenty/My Games/Path of Exile/Screenshots.

Kiedy otwarta beta?

Ekipa GGG ciągle nie ujawniła daty wprowadzenia otwartej bety. Jednak Chris zapewnił, że stanie się to już w niedalekiej przyszłości. Zauważył on, że wybór daty nie może być przypadkowy i musi współgrać ze wszystkim idealnie, również pod względem marketingowym. Jednak jeżeli zostanie już ogłoszona, to na 100% decyzja ta będzie ostateczna i nie będzie podlegać żadnym zmianom.

 

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Możesz to zrobić poprzez panel z prawej strony.

 

Komentarze


 

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama