Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Za 2 tygodnie koniec lig Anarchy i Onslaught

Za 2 tygodnie koniec lig Anarchy i Onslaught

Dodał HeniekHardkor 26 Września 2013 o godzinie 8:13


Informacje z głównej strony gry na temat zakończenia lig Anarchy i Onslaught:

Czteromiesięczne ligi Anarchy i Onslaught kończą się 9 października o godzinie 3:00 (naszego czasu). Mamy przygotowane 2 nowe 4-miesięczne ligi które wystartują w dniu premiery gry. Wszystkie postaci z ligi Anarchy zostaną przeniesione do ligi Standard, a zyjące postacie z ligi Onslaught do ligi Hardcore. Zakładki ze skrzynek również zostaną przeniesione i będa w trybie "tylko do odczytu". Czyli będziemy mogli z nich wyciągać przedmioty, ale nic do nich nie włożymy. Przez około 2 tygodnie będą dostepne tylko ligi Standard i Hardcore.

Przez kilka minut po zakończeniu lig Anarchy i Onslaught postacie nie beda dostępne ponieważ rozpocznie się proces ich przenoszenia.

Informacje na temat ukończoncyh wyzwań są przechowywane i będą wyświetlane w nowym profilu gracza który pojawi wraz z premierą gry. Osoby które zdobyły wszystkie 8 osiągnięc zostaną nagrodzone koszulkami. Pamiętajcie, że musicie być w posiadaniu wszystkich przedmiotów unikalnych w momencie zakończenia lig żeby zadanie zostało zaliczone. Informacje o ilości ukończonych zadań będą wyświetlać się przy waszym nicku na forum do czasu rozpoczęcia kolejnych lig z osiągnięciami.

Wygnańcy zaczną pojawiać się we wszystkich ligach (również wyścigach), z częstotliwością około 60% w porównaniu z ligą Anarchy. Zostaną zbalansowani.Dwie nowe 4-miesięczny ligi wystartują w dniu premiery gry. W podobny sposób jak zaprezentowaliśmy Wygnańców w lidze Anarchy, zaprezentujemy nowości w tych ligach. Nowe właściwości w lidze z trybem hardcore będa ciekawsze niż "tryb turbo" zaprezentowany w lidze Onslaught. Obie ligi będa miał zestaw osiągnięć podobnych do już zaprezentowanych.
Naszym celem w 4-miesięcznych ligach jest włączanie i wyłączanie niektórych przedmiotów, tak aby zachęcić graczy do eksperymentów.

Zostaną wprowadzone następujące zmiany:

- wszystkie przedmioty bazowe zaprezentowane w ligach Anarchy i Onslaught zaczną pojawiać się w innych ligach (niektóre z nich mogą zostać później wyłączone).

- podstawowe przedmioty ze stałych lig nadal będa wypadać. Onyx Amulet będzie miał zmniejszony mod "all attributes" do wartości 10-16. Wszystkie zrobione i znalezione do tego czasu amulety zachowają poprzednie wartości.

- przedmioty unikalne zaprezentowane tylko w ligach Anarchy i Onslaught nie będą już wypadać. Niektóre z nich moga powrócić w przyszłości.

- przedmioty które były zablokowanie w 4-miesięcznych będą wypadać, ale zostaną zbalansowane (np Kaom's Heart)

 

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Możesz to zrobić poprzez panel z prawej strony.

 

Komentarze


Dodał jakup001 26 Września 2013 o godzinie 8:43

Ciekawie wygląda przedostatni punkt, mówiący o tym, że przedmioty unikalne wprowadzone w ligach Anarchy i Onslaught przestaną wypadać. Czyli zostaną tylko te, które już wypadły i znajdują się wśród graczy, staną się wiec unikatami wśród unikatów :) Wydaje się więc, że cena tych atrakcyjniejszych może znacznie wzrosnąć.

 

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama