Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Pierwszy sezon wyścigów, nagrody oraz jego przebieg

Pierwszy sezon wyścigów, nagrody oraz jego przebieg

Dodał Grom 20 Lutego 2013 o godzinie 12:26


Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami 22 lutego o godzinie 18:00 czasu polskiego wystartuje pierwszy sezon eventów. W zamkniętej becie cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem i popularnością.

Co to są właściwie eventy?
Są to specjalnie przygotowane ligi działające tylko przez określony czas, mające wyznaczone zasady jak np.: Hardcore, Turbo, brak możliwości gry w party, czy chociażby mody znane z końcowych map jak burning ground, blood magic itp.
Po zakończeniu wyścigu postacie są przenoszone na ligę default bądź hardcore. Zależnie od zajętego miejsca lub wykonanego zadania (np. zabicie określonego bosa) są przyznawane punkty i nagrody.

Jak będzie przebiegał sezon wyścigów?
Przez najbliższe niecałe 2 miesiące codziennie będą odbywały się wyścigi, nawet po kilka razy w ciągu dnia, tak aby każdy znalazł odpowiednią porę dla siebie. Będą one trwały od jednej godziny do tygodnia. Razem odbędzie się 109 wyścigów w ciągu najbliższych 44 dni. Punkty będą sumowane i zliczane za każdy wyścig, a następnie wyświetlane w specjalnie przygotowanej tabeli, gdzie będzie można porównać punktację wszystkich graczy.

Nagrody
W zamkniętej becie nagrodami były orby. Teraz są to punkty, za które dostaje się nagrodę w postaci unikalnego przedmiotu, jeśli oczywiście uzbiera się odpowiednią pulę. Oprócz tego top 1 każdej klasy w pojedyńczym wyścigu dostanie unikalną czapkę Demigod’s Trumphs. Po zakończeniu sezonu top 20 całego sezonu zostanie również nagrodzone tą czapką.

Przedmioty unikalne różnią się znacznie od tych normalnie dostępnych w grze zarówno wyglądem, a także poziomem przedmiotu. Każdy z nich ma itemlevel 100 co oznacza, że mody na nich mogą być znacznie wyższe niż na zwykłych przedmiotach. Przedmiotami można normalnie handlować, ponieważ nie są przypisywane na stałe do konta gry jak np. mikrotranzakcje.

Oczywiście eventy możecie śledzić na oficjalnej stronie bądź naszej polskiej w dziale 'Rankingi', gdzie zamieszczona jest rozszerzona wersja statystyk wraz z wykresami i analizą. Bardziej przejrzysta wersja dostępna jest na naszej zagranicznej stronie poestatistics.com .

Również zapraszamy do korzystania z nowej strony poetools.com, gdzie znajduje się zbiór wszystkich przydatnych narzędzi, w tym market, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób przeszukacie oficjalne forum w poszukiwaniu interesujących was przedmiotów.

 

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Możesz to zrobić poprzez panel z prawej strony.

 

Komentarze


 

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama