Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Patch 0.10.3c

Patch 0.10.3c

Dodał Grom 18 Marca 2013 o godzinie 15:49


Patch 0.10.3c

  • Magiczne przedmioty nie będą już przypisane do konkretnego gracza, kiedy wypadną. Tylko klejnoty, mapy, unikalne, rzadkie i walutowe przedmioty będą przypisywane do konkretnego gracza jeśli wypadną.
  • Zwiększono podstawowy czas przyznanego przedmiotu z 1.6 sekundy do 2.6 sekundy. Jest ciągle obecny bonus dla postaci które są daleko od przedmiotu (czas podróży +10%).
  • Na przydzielonych przedmiotach nie jest pokazywana już nazwa gracza ani pozostały czas, jednak dalej są one przyciemnione dla innego gracza.
  • Wprowadzone zmiany czynią grę bardziej czytelną, uczciwszą i likwidują wizualny chaos jaki był podczas wyświetlania czasu i imienia postaci. W przeprowadzonych testach teraz znacznie łatwiej dostrzec swój przedmiot i zdążyć go podnieść.
 

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Możesz to zrobić poprzez panel z prawej strony.

 

Komentarze


Dodał Sliver 18 Marca 2013 o godzinie 18:02

osobiście widziałbym ogólnie opcje lootu dla party, jak w większości produkcji mmo, natomiast ta zmiana jest przyjemna :)

Dodał usatysfakcjonowany 18 Marca 2013 o godzinie 20:09

No nareszcie, pewnie wielu graczy czekało na takie zmiany. Mam nadzieję, że 5l 6s i 6l są przypisywane do danego gracza. Mógłby ktoś to ewentualnie potwierdzić, obalić?

Dodał XnIcRaM 19 Marca 2013 o godzinie 1:07

5l 6s 6l itp owszem są przypisane do danego gracza pod jednym małym warunkiem... tylko wtedy jeśli są żółte lub pomarańczowe :)

 

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama