Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Nowa porcja informacji o 0.9.11

Nowa porcja informacji o 0.9.11

Dodał Grom 26 Czerwca 2012 o godzinie 12:39


Zostały ujawnione bardziej szczegółowe informacje na temat zbliżającej się aktualizacji, w skrócie możemy przeczytać:

W nadchodzącym patchu 0.9.11, wprowadzimy nowy system końcowych lokacji zwanych Mapami. W instancjach o wysokich poziomach będzie można znaleźć Mapy pozwalające na podróż do losowo generowanych końcowych lokacji, z bosami, niesamowitym sprzętem do ekwipunku oraz większą ilością Map.

Mapy mogą wypaść: normalne, magiczne, rzadkie, lub legendarne. Użycie Mapy otwiera sześć portali do instancji, z których każdy może być użyty tylko raz. Podobnie jak większość przedmiotów w Path of Exile, Mapy mogą zawierać modyfikatory, niektóre z nich utrudniają bardziej instancje bądź też mogą dawać korzyści. Modyfikatory mają wpływ na wielkość, złożoność, poziom instancji, rodzaje potworów ich właściwości lub nawet są w stanie zmieniać naszego bohatera. Gracze mogą zmieniać Mapy za pomocą przedmiotów walutowych. Na przykład można użyć Orb of Transmutation aby zamienić normalną Mapę w magiczną, lub Orb of Alteration do zmienienia modyfikatorów.

Mapa:

Mapa

Patch zapowiada się naprawdę świetnie, pozostaje nam jedynie czekać na aktualizacje serwerów. Więcej informacji możecie dowiedzieć się niebawem u nas, lub udać się na oficjalną stronie.

 

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Możesz to zrobić poprzez panel z prawej strony.

 

Komentarze


 

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama