Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Ligi

Ligi

Tworząc swoją postać w Path of Exile wybierasz dla niej ligę. Zachęcamy na początek do gry w lidze domyślnej która nie jest w żaden sposób mocno zmodyfikowana i nie odbiega od standardów. Istnieją również inne ligi dla poszczególnych stylów gry lub wydarzeń.

Postacie mogą wchodzić tylko w interakcje z innymi postaciami tej samej ligi. W ten sposób każda liga ma własna izolowaną gospodarkę. Liga domyślna jest bardzo duża na skutek tego iż trafiają tu postacie które spadły z trudniejszych lig, bądź zostały bezpośrednio tu utworzone.

Konkurs

Każda liga ma swój własny zestaw rankingów. Będą często tworzone krótkoterminowe ligi, które trwają różne okresy (dzień, weekend, tydzień, itd.) z nagrodami dla najlepszych miejsc w rankingu na koniec ligi. Oraz ligi wyznaczające jakiś konkretny cel do spełnienia np. wyścig do 90 poziomu.

Rozgrywki ligowe są alternatywa dla trybu pvp gdzie gracze mogą rywalizować ze sobą o różne nagrody.

Płatne ligi

Planujemy wprowadzić opcje z płatnymi ligami aby gildie lub grupy graczy samemu mogli zadecydować z jakimi ustawieniami chcą grać. Będą to prywatne ligi i tylko gracze zaproszeni mogą brać udział w rozgrywkach.

Przykładowe ligi

Hardcore

W porównaniu do domyślnej ligi na hardcore posiada się tylko jedno życie, ginąc zostajemy przeniesieni wraz z podręcznym ekwipunkiem oprócz zawartości skrzyni do default league co za tym idzie tracimy możliwość kontynuowania przygody w tej lidze.

Ironman

W trybie Ironman gracze nie mogą prowadzić handlu ze sprzedawcami oraz odnawiać zawartości mikstur w miastach. Regeneracja many jest domyślnie wyłączona. Gracze są zachęcani do gry zespołowo i zarządzania zasobami aby przetrwać.

Cut-throat

Liga Cut-throat kierowana jest przede wszystkim do graczy o stalowych nerwach. W tym trybie wszystkie instancje (obszary) są jawne, z pełnym pvp wyjątek stanowią oczywiście miasta. Po śmierci tracimy wszystkie swoje przedmioty (nie wliczając przedmiotów questowych, gemów oraz mikstur). Tryb ten może być łączony również z Hardcore tworząc jeszcze bardziej bezwzględny świat.

Attrition

Liga startuje od określonej liczby graczy i w określonych odstępach czasowych eliminuje graczy z najmniejszą liczbą doświadczenia.

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama