Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Nowe ligi czasowe Warbands oraz Tempest

Nowe ligi czasowe Warbands oraz Tempest

Dodał HeniekHardkor 1 Lipca 2015 o godzinie 22:42


Wraz z dodatkiem "The Awekening" startują dwie nowe ligi z wyzwaniami, Warbands i Tempest. Każda z lig ma oddzielną ekonomię i daje możliwośc świeżego startu i pokazania swoich umiejętności w Path of Exile.

Nowe ligi oferują po 8 wyzwań. Wykonanie pierwszego wyzwania jest nagradzane dekoracją do kryjówki w postaci totemu, które rozrasta wraz z ukończeniem kolejnych wyzwań. Dodatkowo jeśli znajdziecie się wśród pierwszych 50 graczy którzy ukończą wszystkie 8 wyzwań zostaniecie nagrodzenie koszulkami z odpowiednich lig.

Warbands to nowa liga typu standard. W lidze tej walczące bandy nawiedziły świat Wraeclast. Bandy te to małe grupy wrogów którzy współpracują w walce aby Cię zabić!
Na wyższych poziomach pojawiają się elitarni wrogowie i przywódcy, którzy kierują bandami i sami mogą wziąć udział w walce. Każda z trzech band ma wyjątkowe przedmioty unikalne dostępne tylko po ich zabiciu. Występowanie tych band zmienia się z czasem i wraz ze staraniami gracza aby je wytropić

Tempest to nowa liga typu hardcore, w której świat nawiedzają magiczne burze. Mogą one spowodować wiele efektów które wpływają na graczy i na potwory. Na przykład zwiększyć ich rozmiary, powodować obrażenia, zmienić ilość dropu lub nawet animować bronie które wypadły. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu możesz odciągnąć potwory od pozytywnych efektów lub przyciągnąć je do negatywnych.
Kiedy burza nawiedza mapę, zostaje tam godzinę i wszyscy gracze mają do niej dostęp. Możesz spojrzeć na mapę świata żeby sprawdzić jakiego rodzaju burze nawiedzają w tym momencie konkretne obszary. Niektóre z rzadszych rodzajów burz dodają znaczące bonusy do znajdowania przedmiotów dlatego warto je wypatrywać.

Poniżej oficjalne wideo na temat nowych lig (język angielski)

 

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Możesz to zrobić poprzez panel z prawej strony.

 

Komentarze


 

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama