Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Łatka 0.11.2

Łatka 0.11.2

Dodał HeniekHardkor 15 Lipca 2013 o godzinie 11:44


 

Twórcy Path of Exile nie przestają zadziwiać, w najnowszym patchu oprócz "standardowych" zmian, znajdziemy coś czego do tej pory nie widziałem w żadnej innej grze, bezpośrednią integrację z serwisem do streamowania Twitch. Od jutra, każdy z Was, jeśli tylko ma odpowiednio mocny sprzęt i łącze, będzie mógł w prosty sposób dzielić się swoją rogrywką z innymi. Szczegóły poniżej:

Informacje:

 • Strefa startowa Łuczniczki została przerobiona. Postacie których drzewka nie sa kompatybilne z nowym wyglądem dostają pełny reset talnetów. Ma to miejsce gdy przeniesiona umiejętność nie przylega do Waszych talentów.
 • Skile które zostały zaliczone na liste osiągnięć nie znikną z niej, i nie trzeba ich ponownie "zbierać" nawet jeśli zmieniły nazwe. Natomiast wszystkie zupełnie nowe skile nie są potrzebne do zaliczenia osiągnięć.

Streamowanie Twitch:

 • Path of Exile pozwala streamować grę do serwisu Twitch bezpośrednio z poziomu gry, wliczając w to pełne wsparcie dla kamerki.
 • Czat kanału Twitch jest połaczony z grą, można rozmawiać z ludźmi którzy nas oglądają bezpośrednio "w grze", na dodatkowej zakładce (pojawia się obok global, trade itd.)
 • Konta Twitch i POE mogą zostać połączone, z poziomu gry lub w ustawieniach na stronie, po tej operacji, osoby oglądające nasz profil na stronie będą mogły kliknąć w ikonę Twitcha i obejrzeć nasz kanał.
 • Podczas wyścigów, streamer z najwyższą pozycją jest pokazywany na stronie eventu, dodatkowo przy każdej osobie w tablicy wyników jest link do streamu, tak że można oglądać i przełączać się między streamami podczas trwania wyścigu.

Nowe funkcje:

 • Do opcji "Map to maker" są wliczane równiez niebieskie i żółte mapy. Podczas robienia map, wszystkie nowe mapy  (oprócz unikalnych) sa przypisywane do osoby która mapę utworzyła.
 • Accuracy i Evasion potworów zostało zmienione. Sposób przyrostu obu statystyk został zmniejszony tak aby ich zwiększanie przynosiło więcej korzyści, i gracze mieli możliwośc ich zwiększenia a nie tak jak do tej pory starali się tylko trzymać je na odpowiednim poziomie.
 • Potwory bazujące na Dexterity nie dostają wiecej bonusu do celności (Accuracy). Natomiast zostały zwiększone uniki (Evasion) dla tych potworów.
 • Odbite obrażenia zostały zmniejszone poza mapami, zostały równiez poprawione w taki sposób że działają na nie wszystkie statystyki redukujące obrażenia.
 • Zostały zmienione proporcje przy wyświetlaniu tarczy energii (Energy Shield), największy obszar ES zajmuje dopiero gdy ilość tarczy przekracza dziesięciokrotnie ilość życia.
 • Dźwieki i informacje dotyczące tarczy energii nie będą się pojawiać jeśli tarcza nie przekracza 20% życia.

c.d.n.

 

 

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Możesz to zrobić poprzez panel z prawej strony.

 

Komentarze


Dodał ParallelFarewell 15 Lipca 2013 o godzinie 12:12

Wszystko fajnie pięknie, lecz ja wystarczająco sam w PoE na LOW detalach mam 10-15fps... xD a chciało by się postreamować grę :X ale zmiany są zajebiste :)

Dodał luQ89 18 Lipca 2013 o godzinie 13:34

Bli$$ard powinien się uczyć od GGG.

Dodał XnIcRaM 18 Lipca 2013 o godzinie 14:03

I się uczy, podobno mają zlikwidować golda w Diablo i wprowadzić system orbów coś na podobieństwo tego co mamy w POE

Dodał losarturos 18 Lipca 2013 o godzinie 18:20

I będzie tak jak w PoE... orby będą dostępne za żywą kapustę tzn $$$. ;-) Chyba w każdej grze gdzie jest możliwość wymiany między graczami zawsze dochodzi do takiej patologii.

Dodał jakup001 18 Lipca 2013 o godzinie 18:29

System orbów diablo, jeśli to prawdziwe plotki, moim zdaniem nie zastąpi i tak golda. Będzie funkcjonował niezależnie i obok, będzie za pewne bardziej uproszczony niż w PoE i służył przede wszystkim do craftingu, nie będzie walutą, a przynajmniej nie oficjalną :) Blizzard nie zrezygnuje z golda.

Dodał HeniekHardkor 19 Lipca 2013 o godzinie 11:52

może inaczej, blizzard pewnie by zrezygnwał:) activision nie zrezygnuje z golda:)

 

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama