Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Jak zagrać w Path of Exile?

Trwa otwarta beta

W dniu 23 stycznia 2013 roku wystartowała długo wyczekiwana otwarta beta. Oznacza to, że każdy może pograć w Path of Exile całkowicie za darmo. Trzeba jednak pamiętać, że jest to mimo wszystko beta więc w grze może pojawić się wciąż wiele błędów i innych niedociągnięć. Jednak z każdą aktualizacją gra staje się coraz lepsza i stabilniejsza. Twórcy gry liczą także na Waszą pomoc - graczy, w wyłapywaniu bugów oraz są otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie i pomysły, które pozwolą uczynić Path of Exile jeszcze ciekawsze.

Co zrobić aby zagrać?

Aby móc pograć w Path of Exile wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie gry www.pathofexile.com, następnie pobrać i uruchomić klienta (link). Gdy klient pobierze całą zawartość na dysk Twojego komputera będziesz mógł bez żadnych ograniczeń cieszyć się z gry. Wymagane jest jednak żeby Twój sprzęt spełniał minimalne wymagania (Pixel Shader 3.0, CPU wspierające SSE2). Rekomendowane jest również minimum 2GB pamięci RAM.

Co się stanie po wydaniu pełnej wersji gry?

Również w pełnej wersji Path of Exile będzie darmowe i dostępne dla wszystkich. Nie będzie również kasowania postaci więc wszystkie Twoje osiągnięcia zostaną zachowane. Swoją drogą jeszcze sporo czasu zostało do wydania pełnej wersji. W tej chwili nie jest znana nawet orientacyjna data jej wypuszczenia.

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama