Społeczność

Rankingi

Encyklopedia

Reklama

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3!

Adres: ts3.pathofexile.pl

Garść nowości ze świata PoE

Garść nowości ze świata PoE

Dodał XnIcRaM 21 Czerwca 2013 o godzinie 9:23


Breloczek do Kluczy - Chaos Orb
17 czerwca Chris przedstawił nam po raz pierwszy prototyp breloczka do kluczy w kształcie Chaos Orb, który będzie można otrzymać za wykupienie pakietu wsparcia Open Beta, Divine lub wyższego. Breloczek ten będzie produkowany przez znaną i renomowaną firmę J!NX, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wszelkiego rodzaju gadżetów z wielu znanych gier. 

Breloczek do kluczy - Chaos Orb:

Breloczek do kluczy - Chaos Orb

Powyżej możemy obejrzeć zdjęcie jednego z pierwszych prototypowych egzemplarzy, oczywiście może on jeszcze ulec zmianom. Dopracowywane jest jeszcze wygląd oraz rozmiar, Chris obiecał że jak tylko zostanie stworzona finalna wersja to zostanie zaprezentowana.

Albino Rhoa Feathers
W jednym z ostatnich newsów Chris przypomina nam o bardzo zagadkowym przedmiocie walutowym jakim jest piórko o Albino Rhoa Feathers, które można zdobyć zabijając Albionosa Rhoa (Białego Rhoa) czasami pojawia się on na Mud Flats, jednak bardzo rzadko (na każdym poziomie trudności). Chris zdradza nam iż 18 miesięcy temu do gry została dodana recepta pozwalająca wykorzystać te piórko u vendora. Nie zdradza nam jednak szczegółów poza tym iż jest tylko jeden gracz który za tę receptę. Chris pragnie nas tym samym zachęcić do głebszego poznawania świata Wraeclast, który skrywa przed nami wartościowe sekrety. Poniżej link do tematu o tym intrygującym piórku na oficjalnym forum oraz krótki filmik przedstawiający polowanie na Białego Rhoa.
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/307987

Trzeci Sezon Wyścigów
Nowy sezon wyścigów wystartuje prawdopodobnie 28 lub 29 czerwca. Szczegóły dotyczące nowego sezonu zostaną podane na początku przyszłego tygodnia. Nowy sezon ma znacznie różnić się od poprzednich zgodnie z tym czego oczekiwali gracze w wielu komentarzach oraz sugestiach. Nowy unikat ewentowy (projekt widoczny poniżej) będzie rozdawany w mniejszych ilościach niż Demigod's Triumph. Poniżej również screen jako przedsmak tego co czeka nas w nowym sezonie.

Demigod's Stride - Projekt ewentowego unikatu

Demigod's Stride - Projekt ewentowego unikatu

 

Schody - Dokąd prowadzą dowiemy się w nowym sezonie

Schody - Dokąd prowadzą dowiemy się w nowym sezonie

Aktualizacja 0.11.0f
Dziś (20 czerwca) została wprowadzona kolejna niewielka aktualizacja, jedną jawną zmianą w tej aktualizacji jest naprawienie błędu w którym mogło dość do nieoczekiwanego zamknięcia klienta związanego z używaniem totemu Searing Bond, wprowadzono również pewne nieudokumentowane zmiany mające utrudnić RMT (handel za realne pieniądze)

Zapowiedź aktualizacji 0.11.1
W kolejnej większej aktualizacji , której możemy się spodziewać w środku przyszłego tygodnia możemy się spodziewać:

  • Naprawy błędu w którym używając umiejętności Heavy Strike można było "wbić" potwory w ściany lub inne elementy środowiska
  • Zmiany w umiejętności Shield Charge, teraz szarży będzie można uniknąć, dotyczy to również szarży Rhoa
  • Do gry wracają Diamond Flask (diamentowe mikstury), które były dostępne w Closed Beta. Oczywiście zostały one zmodyfikowane nadal zwiększają szansę na zadanie krytyka jednak na innych zasadach, będą one korzystały z mechanizmu "Lucky" (występuje on w jednym z nowszych unikatów), który będzie losował szansęna krytyka dwu krotnie poczym wybierze lepszą wartość. Poniżej screen na którym widzimy nową/starą miksturkę (oraz jeden z nowych modeli 3D hełmów)

Diamond Flask - nowa mikstura

Diamond Flask - nowa mikstura
 

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Możesz to zrobić poprzez panel z prawej strony.

 

Komentarze


Dodał Tirith 21 Czerwca 2013 o godzinie 20:19

Wielkie podziękowania dla XnIcRaM. Kawał dobrej roboty.

 

Trwające eventy

Obecnie nie trwa żaden event.

Nadchodzące eventy

Obecnie nie ma żadnych nowych eventów w planach.

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona klasa w Path of Exile?

Zobacz wyniki

Reklama