Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Czołg Akrobata- Scion pod incinerate

Awatar użytkownika
SpiritOfChristmas

Re: Czołg Akrobata- Scion pod incinerate

Postautor: SpiritOfChristmas » 24 sie 2014, o 21:07

w sumie to zastąpiłem PoE ( 8-) ) vitality właśnie. Cztery pasywy z resistami przy starcie Sciona mają większy efekt niż lvl 20 Purity of Elements, więc jeśli masz odpowiednio wiele resów na gearze, jako endgamową aurę propowałbym Vitality.

A build faktycznie do przepisania na nowo, bo weszło kilka zmian jak np. nerf blind i life leech, czy pojawienie się spell echo, które dla 6L powinno zastąpić Increased Cast Speed.
Poza tym, jeśli idziesz bardziej w stronę dps warta rozważenia będzie wymiana tempesta lub PoE/Vitality na Herald of Ice. Survi co prawda spadnie, ale biorąc pod uwagę to, jak wyśmienicie Incinerate skaluje się z flat dmg, wzrost dps powinien to zrekompensować z nawiązką.
Jest w czym wybierać :)
Tylko tchórze giną od puncture.
mortas

Postautor: mortas » 13 gru 2014, o 20:10

Cześć wszystkim, SpiritOfChristmas pytanie mam do ciebie czy po tym nerfie blocku ten build jeszcze może istnieć? Może masz jakieś pomysły na nowe drzewko bardzo cie proszę o pomoc ponieważ uwielbiam grac ta postacią niestety nie zdążyłem wbić upragnionego 90 lvl a bardzo bym chciał te 2,5 lvl dobić. I dalej bawic sie moim Scionem ;)
Awatar użytkownika
SpiritOfChristmas

Postautor: SpiritOfChristmas » 14 gru 2014, o 12:25

Przepraszam, ale niewiele jestem w stanie pomóc. Kręgosłup buildu został przetrącony: acro jako dodatek do max blocku jedynie zmniejsza nam efektywną pulę życia. Nie wspominając już o trudnościach z samym podniesiem blocku do jakiś sensownych wartości :/ rathpith ma teraz jedynie 25% szansy na obronę tarczą, a to jak wygląda drzewko każdy widzi.

Nie spodziewam się aby ten stan rzeczy utrzymywał się wiecznie, GGG robiło już wcześniej podobne eksperymenty społeczne i zwykle, po kilku miesiącach testów wlewali dziecko z powrotem do kąpieli :)

Na chwillę obecną najmniej bolesne byłoby chyba zakupienie apep's rage lub różdżki z wysokim spell dmg i respec na któryś z wielu buildów wykorzystujących MoM + AA.

Osobiście zastanawiam się nad tym buildem: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/703843, tyle że z użyciem lightning coila.
Tylko tchórze giną od puncture.
mortas

Postautor: mortas » 11 lip 2015, o 14:28

Witajcie ponownie dawno mnie nie było widzę ze w poe duże zmiany wiec zapytam was ponownie czy ten build po nowym patchu ma szanse zaistnieć od nowa?

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Wróć do „Scion”