Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Klucz #2

XnIcRaM

Administrator

Klucz #2

Postautor: XnIcRaM » 6 cze 2015, o 22:48

Jako że skarżycie się iż rozdawanie kluczy jest "ślamazarne" to postaramy się trochę to przyspieszyć :D

Kolejny klucz (Klucz Nr 2) otrzyma osoba która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi na poniższe pytanie, jeśli do jutra do północy nikt nie udzieli poprawnej odpowiedzi to klucz otrzyma osoba która będzie najbliższa prawidłowej odpowiedzi. Każdy ma możliwość udzielenia odpowiedzi tylko RAZ, nie można zmieniać raz podanej odpowiedzi. A oto pytanie:

Ile wiedźm (Witch) wzięło udział w ewencie oznaczonym numerem 50 w sezonie 1 (S1E50)? Jako podpowiedź mogę podać iż wszystkich postaci w tym ewencie było 1053 z czego wiedźm było najmniej.

Powodzenia w strzelaniu lub nie :)
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Re: Klucz #2

Postautor: ubogimurarz » 6 cze 2015, o 22:58

szkoda ze mam klucz bo juz znam odpowiedz. wspolczuje ludziom ktorzy beda musieli przejsc przez to co ja zeby sie dowiedziec (a ja tylko z czystej ciekawosci sprawdzalem)

POWODZENIA :)
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Postautor: Gromtall » 6 cze 2015, o 23:48

Teraz będzie gadanie, że największe szanse mają nocni wyjadacze xD Bo odpowiedź też znam, ale bete mam :P
thinking bout u (◡‿◡✿)
Kenatas

Postautor: Kenatas » 7 cze 2015, o 00:16

Z tego co widzę, to podpowiedź jest kłamliwa :P a odpowiedź to 134, ale być może dałem się podpuścić ;).
(EDIT: ano właśnie - nie zawsze wystarczy wygooglać pierwszą odpowiedź na nieoficjalnym serwisie ;) )
Ostatnio zmieniony 7 cze 2015, o 11:29 przez Kenatas, łącznie zmieniany 1 raz.
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)
Awatar użytkownika
usatysfakcjonowany

Postautor: usatysfakcjonowany » 7 cze 2015, o 08:04

Mi wyszło 130 :)
Valar Morghulis - 87lvl Invasion Rip
Sklep Standard
Sklep Hardcore
Sklep Invasion
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 7 cze 2015, o 08:17

Sądziłem że będzie trochę trudniej :D Podpowiedź nie była kłamliwa a wręcz przeciwnie, miała naprowadzić na właściwe źródło na stronie oficjalnej.

Prawidłową odpowiedź podał usatysfakcjonowany i to on otrzymuje dziś klucz do zamkniętej bety Path of Exile The Awakening

Gratulujemy!
Klucz zostanie wysłany na PW tu na forum.
Klucz należy wykorzystać w ciągu 48h.

Wszystkich którzy również chcieliby otrzymać klucz do zamkniętej bety zachęcam do obserwowania forum, wkrótce kolejna okazja zdobycia klucza!

Prawidłową odpowiedź można było znaleźć tutaj: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/258513
Awatar użytkownika
usatysfakcjonowany

Postautor: usatysfakcjonowany » 7 cze 2015, o 08:44

Ciekawy pomysł na konkurs ;) i powiem, że nie było tak łatwo, dla pewności musiałem dwa razy sprawdzić
Obrazek

Dzięki za klucz!
Valar Morghulis - 87lvl Invasion Rip
Sklep Standard
Sklep Hardcore
Sklep Invasion
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Postautor: ubogimurarz » 7 cze 2015, o 09:31

przez Ciebie bede mial klopoty... mowilem w nocy Xnicramowi ze najprawdopodobniej ty wygrasz i dostalem lekki "opi****l" xd

GRATULACJE

JUTRZEJSZY KONKURS POPROWADZE JA :) czekac na wiecej info.
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 7 cze 2015, o 13:18

Dla niezorientowanych powiem że dane na naszej stronie nie zgadzają sie z tym co jest na oficjalnej. Dlatego Xnicram dopisał info o wszystkich graczach z eventu.

Po Ubogim klucz dostaniecie ode mnie :)
zapoznajcie się z https://poebuilder.com/
przyda Wam się do uzyskania "mojego" klucza.... :)

Wróć do „Rozdajemy klucze do Zamkniętej Bety!”