Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Konkurs

Tutaj rozmawiamy na ogólne tematy dotyczące Path of Exile.
Awatar użytkownika
Grom

Konkurs

Postautor: Grom » 7 cze 2012, o 08:53

Zgodnie z zapowiedzią przygotowaliśmy dla naszych użytkowników serie konkursów w których oczywiście nagrodami są klucze
do zamkniętych testów gry Path of Exile.

Aby wziąć udział należy mieć zarejestrowane konto na naszej stronie/ forum, oraz odpowiedzieć w tym temacie na proste pytanie.

• Dlaczego akurat Wy powinniście otrzymać klucz i wyruszyć na niebezpieczny kontynent Wraeclast?

Zwycięzca najciekawszego posta otrzyma klucz. Konkurs zakończy się w piątek 15.06.2012 o godzinie 23:59.

Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie.

-------------------

Konkurs roztrzygnięty! Nie mogliśmy się zdecydować na jedną osobę, więc wybraliśmy aż 3! :) Mamy nadzieje że nie macie nam tego za złe ! :)

Osoby które wygrały konkurs:
alkazar311, TesTrol, Gromrogg

Kolejne konkursy już niebawem !
alkazar311

Re: Konkurs

Postautor: alkazar311 » 7 cze 2012, o 10:39

WITAM!
Dlaczego?? Otóż dlatego ponieważ strasznie ciekawa jest ta gra!
Wszystko już w szkole pozdawane :P Wakacje się zaczynają!! Wiec chciałbym spędzić ciepłe letnie noce przy tym cudzie
Jestem wielkim fanem Diablo... lecz nie mam jak uzyskać kasy na uf grę.
A Path of Exile to bardzo ciekawa produkcja! przede wszystkim KLIMATYCZNA :!:
Stwierdzam to po szacie graficznej tej gry. Mrok, ciemność, podziemia wszystko to razem musi być właśnie klimatyczne! ;)
Animacje, zarówno bohaterów jak i przeciwników są bardzo płynne i cieszą oko ;)
"DRZEWKO" rozwoju naszego pogromcy jest ogromne, niesamowicie rozbudowany!
Zawszę przepadałem za Hack And Slash'ami są zajebiste.
I dlatego bardzo mi zależy na tej grze :( Bardzo trudno zdobyć klucz... A gra zasługuje na furorę w branży gier :)
Serdecznie pozdrawiam Grom'a, który mi powiedział o konkursie i innych uczestników konkursu :*
Ostatnio zmieniony 14 cze 2012, o 19:46 przez alkazar311, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
hashanami

Postautor: hashanami » 7 cze 2012, o 11:13

Witam serdecznie!

Na początku chciałbym wspomnieć , że nie miałem okazji spróbować swoich sił w otwartych weekendach z PoE , dlatego też moja wypowiedź może zawierać wpadki merytorczyne.Ok.A więc tak:

Może komu będzie się przyjmniej czytało moje wypociny ;) http://www.youtube.com/watch?v=VznlDlNPw4Q&feature=related

Swoją przygodę z grami zaczynałem od takich tytułów jak Heroes III, czy bardzo przyjemne mmorpg wydane wersją 2D, a mianowicie Legend of Mir 2, czy nawet słynne Sacred Właściwie wychowując się na tego typu tworach bardzo zacząłem sobie cenić klimaty gier spychając nieco kwestię graficzną.Właśnie tak, niestety , ale dziś często przykuwa się większą kwestię do efektów wizualnych ;/ .I tutaj też chciałbym nieco wstawić się za typem rozrywki jakim są gry komputerowe. Niektórzy sądzą, że to to tylko wyżeracze mózgu, otóż nie. Odpowiednio spożytkowany czas przy grach potrafi mieć niesamowity wpływ na poszerzenie zarówno wyobraźni, jak i wiedzy, tak moi drodzy ;).

Otóż Dlaczego ja? ( nie doszukujcie się tutaj powiązań z pewnym epicki serialem)

Myślę,że moje powody do skosztowania "nowego dziecka" Grinding Gear Games Studio jest podobne jak innych.Po prostu mam ochotę dobrze się pobawić zimnymi wieczorami, gdy już miasto będzie zasypiało, a ja nie będę miał już innych obowiązków na głowie. Czymś co potęguje moje chęci eksplorowania świata Path of Exile jest klimat jakim zionie z każdego trailera gry. Mroczne klimaty , to coś, do czego mam wrażenie , że właśnie dorosłem i to podoba mi się najbardziej.Poza tym wiele się słyszy o podobieństwie do takiego tytułu jakim jest Diablo III. Osobiście nie miałem okazji osobiście skosztować Diabolo, a powodem jest oczywiście kwota , jaką należy zapłacić za tę epicką grę.Osobiście nie preferuję wydawania dość grubych kwot ( ponieważ około 200zł można uznać moich skromnym zdaniem za grubą kwotę ) na gry komputerowe, choć nie wątpię, że Diablo jest tego wart.Co jeszcze mnie kręci w Path of Exile to podobne do tego w Sacred , czy Legend of Mir ustawienie kamery, czyli rzut izometryczny. To też dodaje mojemu wyobrażeniu gry trochę smaczku i do tego jestem przyzwyczajony.A poza tym to mam smaka na iście w stylu homeryckim opisaną jatkę, wycinanie kreatur wynurzających się z najciemniejszych otchłani mieczem błyszczącym w promieniach księżyca wpadających przez malutki otwór w dachu świątyni zamieszkanej przez demony. Po prostu istny CHAOS! Love it! No i oczywiście grafika która jest zasadniczo PIĘKNA na moje oko, taka soczysta ;] I choć sam tego nie sprawdziłem na własnej skórze , to ponoć mega rozbudowany i ciekawy system rozwoju postaci też tam jest, ooo tak , podobno jest! A zaawansowane możliwości rozbudowy bohatera, to mile widziane możliwości rozbudowy bohatera, haa a jakże by inaczej

Pozdrawiam i liczę na pomyślne rozpatrzenie mojego podania na Pogromcę Zła w świecie Path of Exile
(od zera do jeszcze większego zera) fan gier z rzutem izometrycznym Hashaanami!! ;)

P.S. Niestety jestem zmuszony wycofać się z tej rywalizacji, ponieważ właśnie upolowałem klucz ( na główym forum PoE). Ubolewam ;/
Powodzenia reszto osób biorących udział :)
Ostatnio zmieniony 10 cze 2012, o 11:22 przez hashanami, łącznie zmieniany 2 razy.
Virthin

Postautor: Virthin » 7 cze 2012, o 11:34

Hej,

Na pytanie dlaczego akurat "ja" powinienem otrzymać klucz można odpowiedzieć na wiele sposobów.

Zacznę więc ogólnie

Śledzę tą grę nie tak długo jak reszta z was - co nie jest mi na plus na pewno, jednakże mam ponad 11 letnie doświadczenie w grach typu MMORPG/RPG/Hack&Slash, uczestniczyłem w wielu beta testach gier MMO( w tym również alpha testach) ale ten wątek rozwinę dalej. Trafiłem tu dlatego iż jestem fanem Diablo, Torchlighta jak i wielu innych produkcji które skupiały/ją w tym momencie sporą rzesze ciekawych osób.

1.Doświadczenie oraz umiejętność komunikacji i kooperacji
Mając spore doświadczenie w kooperacji z innymi graczami(11 lat w grach o statusie MMO/jak i H&S online) oraz w znajdowaniu błędów, nieścisłości oraz w rozwiązywaniu problemów myślę że spełniłbym rolę beta-testera. W kilku produkcjach które przejęło Gamigo uczestniczyłem w alpha testach( chociaż niestety te gry nie były zazwyczaj rarytasami) to ja w raz z moimi znajomymi zawsze staraliśmy się chociażby w najmniejszym stopniu do ulepszenia danej produkcji znajdując i pomagając zlikwidować błędy.

2.Zainteresowanie oraz chęć uczestniczenia w ciekawej produkcji :)
Jak już pisałem wcześniej od pewnego czasu (ok 1.5miesiąca przed stworzeniem konta na oficjalnej stronie) interesuje się tą grą. Regularnie przeglądam forum, staram się dowiedzieć jak najwięcej i czekam na swoją szansę na wygranie w jakiś sposób klucza. Szczerze mówiąc bardzo zainteresował mnie rozwój postaci, tzn" drzewko,pajęczyna" skilli, jest to coś co tak na prawdę ciężko jest teraz spotkać w ówczesnych produkcjach które są nastawione na prosty system rozgrywki który nie wymaga myślenia przy tworzeniu postaci jak i umiejętności do grania. Eh gdzie te czasy Ragnarok Online gdzie skill + bardzo przemyslany build był ważniejszy niż trochę lepsze Eq innego gracza :)
Oczywiście klimat,grafika, umiejętnie zrobione płynne animacje oraz bardzo dopracowany system cieni również robi na mnie spore wrażenie, szczególnie iż z tego co wiem jest to mała 18 osobowa w tym momencie wytwórnia która nie miała tak wielkich problemów na stress testach jak D3 blizzarda - co jest już teraz standardem u każdego większego developera (niestety nie jest już tak kolorowo jak dawniej.)

3.Dojrzałość i kultura osobista
Mam 22 lata i jak już pisałem wiele lat i sporo serca zostawiłem w różnorakich produkcjach, jestem spokojnym,opanowanym i szalonym graczem który przede wszystkim ceni sobie kulturę i szacunek do drugiego gracza/osoby. Myślę że o dojrzałości świadczy status studenta i pracownika za razem gdyż tak na prawdę poświęcając wiele czasu na inne rzeczy niż zabawa człowiek kształtuje bardzo swój charakter.

Myślę jednak iż 3-4 godziny dziennie które mogę przeznaczyć na grę będą świadczyć na moją niekorzyść ale zawsze warto jasno postawić sprawę jak to wygląda.

O to moje kilka zdań dlaczego akurat "ja" :)

Pozdrawiam
bolzky

Postautor: bolzky » 7 cze 2012, o 18:07

Witam, chciałbym być właścicielem jednego z kluczy do bety, ponieważ od lat jestem fanem ARPG'ów, zwłaszcza serii Diablo, jeszcze jak miałem z 5 lat, zacząłem w nią grać.
Zawsze szukałem gry, która mogłaby odzwierciedlić klimat diablo, jednak żadna z gier nie spełniła moich warunków, nawet diablo 3.
Wtedy zobaczyłem path of exile, które jest świetną grą, z klimatem, którym prawdziwy fan diablo nie pogardzi ;)
Drzewko rozwoju postaci i dobry gameplay to to co przyciąga mnie do tej gry. Gdybym był beta testerem na pewno reportowałbym wszystkie bugi
oraz pisał feedbacki na forum, wspomagałbym grę jak tylko bym mógł, bo przez samo oglądanie jak gra w PoE mój brat oraz czytanie forum
zrobiło ze mnie wielkiego fana :D Już dawno bym kupił grę, gdyby nie fakt, że jestem studentem, którego ledwie stać na chleb, więc 10$ to dla mnie
nie lada wydatek. Mam zaplanowaną pracę na wakacje, ale póki co nie mogę ruszyć tyłka, ponieważ jestem cholernie zapracowany,
jakbym do mojej nauki dodał jeszcze dobrze płatną, długą prace, to nie starczyłoby mi czasu na grę samą w sobie, więc nie widzę tutaj sensu.
Przez naukę i lekką pracę jaką wykonuję, wracam do domu ok. godziny 21 i na grę mam może 2h? przy czym 1h sprawdzam fejsa, nowości oraz forum PoE.
Reszte czasu przeznaczam praktycznie na nic, a tak mógłbym się zrelaksować i zagrać :P Imprezy i chlanie do upadłego mnie nie interesują, wole sobie
zagrać w coś dobrego i mieć przy tym ubaw, aniżeli zachlewać się do takiego stopnia, że nie pamiętam jak się nazywam (Tak robią moi kumple, true story) :D
TesTrol

Postautor: TesTrol » 7 cze 2012, o 20:08

Witam forumowiczów,

dlaczego uważam siebie za godnego, by wejść w posiadanie klucza do beta-testów? Bo zakochałem się w tej grze. A jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Nie ma zbyt wiele gier które mnie urzekły, bo lobię takie które odznaczają się niesamowitym klimatem, które są robione z pasją, przez zapaleńców, a nie jakieś puste, przebajerzone komerchy. Zafascynowały mnie najbardziej takie tytuły jak Return to Castle Wolfenstein (za genialną oprawę muzyczną), Portal (za oryginalny pomysł), Half-Life (za nietuzinkową fabułę), STALKER (za świetny klimat), TES III Morrowind (za wszystko co wymieniłem w przypadku poprzednich gier). Nie jestem graczem, gram raczej rzadko, ale uwielbiam gry stworzone z wyobraźnią. Jestem zdania, że gry komputerowe, a w szczególności cRPG, są sztuką. I z całą pewnością mogę powiedzieć, że Path of Exile zasługuje na miano arcydzieła.

O tej grze dowiedziałem się stosunkowo niedawno (może nawet nie tydzień temu), a mojej reakcji nie da się opisać słowami, bo było to coś w rodzaju :) :o :shock:

Nie znalazłem jednak emotikony która by odzwierciedliła moje zaskoczenie gdy zobaczyłem drzewko umiejętności. Drzewko? To byłoby złe określenie, to co zobaczyłem, na jednym z filmów z YT, było niczym las amazoński! I to zapewne jeden z największych magnesów tej gry, ale bynajmniej nie jedyny! Świetna grafika, genialne wręcz zastosowanie cieni tylko potęgują ten niesamowity, pełen grozy i tajemniczości mroczny klimat fantasy. Tak, bez cienia wątpliwości ta gra to istny majstersztyk.

Pamiętam, że szukałem przez jakiś czas ciekawej gry wzorującej się na Diablo. I wiecie co? Nie znalazłem jej, nawet teraz, gdyż to Diablo powinno wzorować się na Path of Exile. Jestem zdumiony tym, że tak mała grupa ludzi, była gotowa poświęcić swój czas i środki by zrobić tę grę, grę która może konkurować z takim hitem jak Diabełek.

Piszę również recenzję (głównie nie o grach, ale dla tej zrobię wyjątek), a jakiś czas temu zabrałem się za tworzenie własnego serwisu z recenzjami. Szukam więc tematów na artykuły które ukażą się podczas premiery mojej witryny i jestem zdania, że Path of Exile jest godny by to właśnie nim rozpocząć blogowanie. Odkąd zapisałem się do beta-testów codziennie sprawdzam skrzynkę e-mail w nadziei, że znajdę tam kod. Będę więc niezmiernie wdzięczny za otrzymanie go, a jeżeli tak się stanie, możecie liczyć na liczne gameplaye i opisy wrażeń z gry.

Pozdrawiam administrację i wszystkich startujących w konkursie, POWODZENIA!

PS. Skoro poradziłem sobie już dwukrotnie z Księciem Ciemności (czyli Diablo), to jestem pewien swojej gotowości, by wkroczyć na wyższy poziom kultury gier cRPG, na ścieżkę wygnania... ;)
Spirillum

Postautor: Spirillum » 8 cze 2012, o 06:21

Cześć

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba napisać "dlaczego ja mam dostać klucz". Koledzy wyżej opisali, że to Oni zasługują na to wyróżnienie. Mówili o swoich doświadczeniach i zachwalali grę. Ja natomiast nie chce otrzymać tego klucza. Mam nadzieje, że mój post nie będzie brany pod uwagę, ponieważ nie spełniłem wymogów konkursu :) Jestem człowiekiem, któremu nie nudzie się w życiu, więc nie będę mieć czasu na grę. Z tego względu lepiej nie marnować klucza dla osoby, która i tak z tego nie skorzysta. Są ludzie, którzy lepiej wykorzystają zmianę konta na "Beta member". Tylko jedna osoba wygra, ja nie mam szczęścia w takich rzeczach, więc nie będę mieć nadziei i poczekam na Open bete. Jest ona mi potrzebna tylko po to, żeby ściągnąć grę i nigdy jej nie włączyć. Tak po prostu lubię mieć zapchany dysk, różnymi niepotrzebnymi rzeczami :)
Nie dość , że nie chcę w to grać, to jeszcze jestem tak tępy, że nie spełniłem wymogów konkursu :P

Pozdrawiam i gratuluję przyszłemu zwycięscy
wolth

Postautor: wolth » 11 cze 2012, o 13:04

Yo

Zbliżają się wakacje . W dni wolne często nie ma co robić . Niektórzy oglądają telewizje , wychodzą na boisko lub na miasto. Często też to robie . Lecz lubie czasem pograć w gry. Jedne przyciągają mnie na dłużej inne na krócej , jednak myśle że Path of Exile mnie urzeknie . Z gameplayów na Youtube widać że ma to coś. Tą niepowtarzalność, ten klimat który przyciąga graczy na całe godziny . Posiada również niebanalną grafikę oraz płynne ruchy postaci. Gra cały czas się rozwija co świadczy o trosce autorów o graczy . Dlatego sądze iż moge być brany pod uwagę przy rozdawaniu kluczy. :mrgreen:
Mageek

Postautor: Mageek » 11 cze 2012, o 21:14

Witam.
Jestem Dawid, mam 17 lat i mieszkam w Poznaniu. Mojemu dzieciństwu towarzyszyły godziny spędzone przy grze Diablo. Gra ta wykreowała u mnie pogląd na gry komputerowe, ale też zabrała mi dużo wolnego czasu, więc chcąc nie chcąc muszę mieć spore doświadczenie w Hack 'N' Slash'ach. Możliwe że teraz nie miałbym czasu nawet tu tego pisać, bo próbowałbym sił w trzeciej odsłonie diabełka, ale według mnie gra ta zstąpiła na złe tory i nie ważne są teraz umiejętności, a grubość portfela. Blizzard odebrał też wiele aspektów gry takich jak rozwój postaci, które sprawiały mi dużo radości. O grafice nawet nie będę się wypowiadać, bo aż jestem zażenowany porównując mroczna i archaiczną grafikę poprzednich części do nowoczesnej, jaskrawej stylistyki najnowszej odsłony.
Grę Path of Exile zauważyłem na youtube'owym kanale Wonzia. Od razu mi się spodobała, ale nie było wtedy za wiele czasu na pogrążanie się w rozgrywce. Grafika jest mroczna i schludna. Gra ta bardziej pasuje jako kolejny sequel Diablo, niż jego ostatnia osłona. Rozległe drzewo umiejętności zdradza, że nie jest to gra na kilka gry, a na wiele miesięcy. Co prawda nie wiem jak w tej grze z grywalnością, bo widziałem ją jedynie na kilkuminutowych filmach, ale jeśli dalibyście mi szanse, to bym się bardzo ucieszył i w miarę swoich możliwości pomógł grze w rozwoju i wyłapaniu wszelakich bug'ów.
paput

Postautor: paput » 13 cze 2012, o 11:36

Paput chcieć klucz, Paput chcieć siekać i chcieć Paput rąbać stworki :lol:

...a tak serio to chcieć nie zawsze znaczy móc, wiem o tym, ale warto próbować :D

Lubię klimatyczne H&S i takowy wydaje się mi być Path of Exile: pozwólcie mi spróbować i nacieszyć me oczy graficznym splendorem, me uszy klimatyczną muzyką, pobudzić mą wyobraźnię i dać mej myszce zastrzyk miliona kliknięć, by nie zasnęła błogim snem Fecebookowego Lubię to :D

pozdrawiam...

Wróć do „Ogólna dyskusja”