Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Kogo polecacie?

Tutaj rozmawiamy na ogólne tematy dotyczące Path of Exile.
Mszaju

Kogo polecacie?

Postautor: Mszaju » 19 wrz 2018, o 17:57

Cześć!

Mam problem z wyborem postaci.
Chodzi o to, że grając Wiedźmą używałem spella Arc i właściwie pod to była ona budowana. W 3 akcie znalazłem spell FLAME SURGE i pomyślałem, że wygląda dość fajnie i jest raczej niespotykany w wielu poradnikach na YT, bo na nich zawsze opierałem build postaci.

Kogo szukam?

Profesji, która będzie dość tanky, bo uwielbiam brać wszystko na klatę i zabijać, ale żebym mógł użyć właśnie tego FLAME SURGE'a.

Dlaczego o to pytam?

Bezpośrednio w grze na czacie ktoś napisał mi, żebym spróbował Elementalistkę, ale obawiam się, że nie będzie dość tankowata i prędzej czy później coś/ktoś poskłada mnie przy pierwszej lepszej okazji.

Myślicie, że Chieftain Marauder może się tu sprawdzić? Może templar?
Sam biorę pod uwagę ustawienie 1H + shield + armor

Jeśli macie jakieś propozycje, przykładowe buildy, albo sugestie - będę ogromnie wdzięczny!

Czekam na odpowiedzi,
Mszaju

Wróć do „Ogólna dyskusja”