Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Jesteś nowym graczem? Szukasz ludzi do gry? Napisz, ten temat jest dla Ciebie!

Tutaj każda gildia może się zaprezentować
simon1998pl

Re: Jesteś nowym graczem? Szukasz ludzi do gry? Napisz, ten temat jest dla Ciebie!

Postautor: simon1998pl » 18 kwie 2017, o 15:55

Zainteresowany, zgłaszam się :)
Nazwa gracza: Ambronel
Klasa: Shadow,Trickster
Lvl:61
pozdrawiam :)
Baartosz

Re: Jesteś nowym graczem? Szukasz ludzi do gry? Napisz, ten temat jest dla Ciebie!

Postautor: Baartosz » 11 maja 2017, o 22:53

Cześć !
Nazwa gracza: Baartosz

Do zobaczenia na ścieżce ! :)
wojoking2

Postautor: wojoking2 » 14 maja 2017, o 16:38

Ahoj!

Nick gra/steam: wojoking2
Klasa: Templar
Lvl: 69

Szukam mentora ew. gildii.
Edhelloss

Postautor: Edhelloss » 23 maja 2017, o 16:37

Siema. Wróciłem do gry po dłuższej przerwie i szukam kompanów do wspólnego grania.
Powód, dla którego zrobiłem sobie przerwę, to przede wszystkim gra solo, która po kilku miesiącach zrobiła się monotonna.
Gram Wiedźką - Summonerką level 91. Nick w grze: Edhellina.
Czekam na kontakt :)
Pozdro.
Gacolos

Postautor: Gacolos » 23 maja 2017, o 21:53

Cześć, jestem Michał.
Również z chęcią pograłbym w jakimś miłym towarzystwie. Mam 23 lata, gram wiedźmą (24 lv xD)
Mój nick : Guoro
Steam : Gacolos1
Do zobaczenia wygnańcy ;)
Chrobry

Postautor: Chrobry » 28 maja 2017, o 12:51

Witam mam 72 lew nick Omeszka ,gram łucznikiem grałem sam i jeszcze nic nie kupowałem tak że sprzęt mam słaby szukam jakiejś gildii gdzie nie będzie przeszkadzało że czasami nie będę się logował przez miesiąc gdyż charakter mojej pracy wymaga dłuższych nieobecności .
NumberOne

Postautor: NumberOne » 30 maja 2017, o 21:36

Jooooł :D

Jeśli ktoś chętny do gry to wysyłajcie zapro!

Steam: UjaranyΝυмвerΟиe™
Nick w grze: elPituss
Klasa: Duelist
Lvl: 33

Pozdro
theolafja

Postautor: theolafja » 31 maja 2017, o 03:43

Halo, dzień dobry :D Oliwia z tej strony, lat prawie 20
Dopiero wczoraj zaczęłam grać i tak trochę nie ogarniam więc przydałaby mi się jakaś pomoc
Nick: IntoDark
Server London
Gram Ranger'em na ledwo 16lvl :D
Jakby co proszę pisać tu czy tam... :lol:
Totemmaster

Postautor: Totemmaster » 7 cze 2017, o 16:52

Cześć!
Nick w grze ChampionWDS
Szukam ludzi z którymi można by pograć w miłym towarzystwie. Doświadczenie mam myślę nienajgorsze, 6 postaci na poziomach 85-94. Osiągam 300-400 tyś dps więc dramatu nie ma, aczkolwiek chętnie dowiem się czegoś więcej od weteranów. ;)
SharkY

Postautor: SharkY » 13 cze 2017, o 16:47

Witam.
Nie jestem weteranem tej gry, ale na pewno nie jestem nowicjuszem, jeśli ktoś chce pograć ze mną na lidze lub standardzie, mój nick to :ThrallPL

Wróć do „Gildie”