Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Scion 2h-axe tank

DeaDHanter

Scion 2h-axe tank

Postautor: DeaDHanter » 24 sie 2017, o 16:49

Witam chce zrobić prawdziwą wojowniczą Scionke, zrobiłem drzewko skilli mniej wiecej jak ja to widze (postaci jeszcze nie ma jak by co a ja sam gram dosyć krótko) ale koncepcja jest taka ma być 2h-axe, duży dmg, ilość życia + armor + ressistence + troche live leech czyli taki zwyczajny tank. Skill główny myśle Cyclone (chyba że ktoś doradzi jakiś lepszy) i pewnie totemem będę się wspomagał wtedy drzewko lekko pójdzie do modyfikacji
pytania główne:
1. Czy taka postać nada się na tanka? (i czy w ogole w poe się da takiego zbudować?)
2. Może jakieś ważne zmiany w drzewku czy lekkie przebudowy są potrzebne aby uzyskać maksymalną przeżywalność?
3. Czy Cyclon jest optymalny w tym buildzie czy jednak trzeba go zmienić na coś innego?
4. jakieś dodatkowe porady?

Link do buildu:
https://poeplanner.com/AAkAARcACRABAIi- ... JgswAAAAAA
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: Scion 2h-axe tank

Postautor: HeniekHardkor » 24 sie 2017, o 21:13

Ogólnie wziąłeś za dużo armora, armor jest dobry ale w połaczeniu z innymi formami redukacji fizycznych obrażeń, takich jaki endurance charge albo basalt flask.
Zmieniłem Ci troche build a jako ascendancy poszedłem w Dueliste do końca, dzięki temu będziesz mógł "zacząć" od niego też rozdawać punkty. Oszczędzisz kilka w ten sposób.
Wziąłem też kilka jewel slotów, bo są bardzo mocno i zawsze powinieneś je brać jeśli wystarczy 1 albo 2 pkt żeby je odkryć.

https://poeplanner.com/AAkAAP0ACRABAHu- ... 0AAAAAAA==
DeaDHanter

Re: Scion 2h-axe tank

Postautor: DeaDHanter » 29 sie 2017, o 08:51

Wielkie dzięki za pomoc. Sprawdziłem i rzeczywiście jest parę bardzo mocnych Jawelsów a niektóre robią niezłą rzeźnie, gra się całkiem przyjemnie. 40 lvl pyknął do skillsów wziełem sobie aure do dmg od ognia, totem i bije cyclonem z kolegami narazie jest "bez przeszkód" póki bossy nie maja mnie na Hita :D

Wróć do „Scion”