Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Scion Dualwield Beyond

Qarostox

Scion Dualwield Beyond

Postautor: Qarostox » 9 wrz 2014, o 16:24

Na starcie chciałbym zaznaczyć, że na HC jest to moja pierwsza postać tak więc jakieś porady mile widziane.
Obecnie jest 24 lvl build prezentuje się tak:

Kod: Zaznacz cały

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgAAGE0qTTGeNZI11jboOuE_J0UKSshN41ivZ4BuqngNeEmDfIcpplepbrXyvrzYvfJF9Mb-Cv6P
Jeżeli coś byście zmienili, poprawili to śmiało. Na Beyond regrety nie są drogie a jakby co zawsze mogę zacząć od nowa.
Ogólny zamiar był dojścia do iron reflexes i zgarnąć wszystko pod armor/life po drodze i w okolicy+ zainwestować +/- 15pkt w damage.

Mam zamiar używać mieczy jednoręcznych lub sztyletów. Zależy jak leży na razie nie dodałem nic pod "swords damage" czy "dagger damage" czyli mogę jeszcze zmienić zdanie (tak mi się wydaje).

Zastanawiałem się czy nie oszczędzać pieniędzy na BORa.

P.S.
Planowany build

Kod: Zaznacz cały

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgAAAdwDAAUtFFIYTRvIG_ol3ymlKk0xnjSTNZI11jboOlI64T8nQzFFCkd-SshN404qU99VqVivWNtgS2MXY3BlTWeAbmluqnTteA14SXrvfpqDfITZhO-GYIcpl7Sbg6QZplepbqy6tfK2Qb6Kvqe-vNi97-PyRfTG9Ub7_P4K_o8=
pewi

Re: Scion Dualwield Beyond

Postautor: pewi » 10 wrz 2014, o 12:29

Musisz zdecydować pod co chcesz iść, bo po sztyle inny build, jak i pod WoE, jak i pod miecze itp.

Bo jak pod daggerki, to aż szkoda nie lecieć w kryta.

Decyzja należy do Cb:p

Wróć do „Scion”