Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Spectral throw + eldritch battery + Mind over pomocy! ;P

Zakk777

Spectral throw + eldritch battery + Mind over pomocy! ;P

Postautor: Zakk777 » 8 wrz 2014, o 18:16

Witam. Posiadam takiego sciona http://www.pathofexile.com/forum/view-t ... 507/page/1 na 59 lvlu . Jestem zielony z tematu jak zrobić dużo mana regenu i to jest główny problem bo chciałbym wskoczyć na eldritch battery + Mind over.

Jest sens się za to zabierać na 60 lvlu? Jakim cudem skołować 200+ regenu? Da się to zrobić pierwszą postacią w lidzę z biedą w kieszeni? Czy lepiej iść jeszcze w armora/eva (mam iron refl) ? Bo na mercu dostaję baty zaraz po lost in love. Z hatred mam dobrego dpsa ale obrona (jak się spodziewałem) zaczyna ssać.

Kolejna sprawa: Jest sens brać te skille bez arctic arm dla tych 30% z many czy lepiej olać i mordować jeszcze jakiś czas na arm/eva?

drzewko zrobiłem wg tego:

*You may or may not need to add in resist/extra stat pasives to make up for the lack of on gear*

Start out going out the mana regen and max mana nodes > head to the scion life wheel > head down to iron grip > head over under the marauder grab destroyer, the life nodes, and blood drinker > go into the duelist area and grab all the nodes that is on the end game build > now stard out the attack speed nodes at scion start head up for EB and the rest of life/mana and grab mind drinker!

not really any other way to do it, should grab unwavering stance AFTER you get Iron reflexes. You should try to get your mana set up before grabbing Mind over Matter so you need EB and all of the mana regen on this build to run Arctic Armor with MoM.

Jest jeszcze trochę skilli do ataku i życia do zebrania, ale nic kluczowego. MOver mam EB wycofałem na razie.

Wróć do „Scion”