Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

CoC Discharge + Arctic Armour, prośba o pomoc/opinie

necrokillaz
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2014, o 21:50

CoC Discharge + Arctic Armour, prośba o pomoc/opinie

Postautor: necrokillaz » 26 sie 2014, o 22:15

Siema. Założyłem podobny topic na forum globalnym ale nikt nie raczył mi odpisać.

Zrobiłem sobie ten build:
http://pathofpoe.com/builds/view/you-ca ... double-st/
na 82lv i w sumie mogę stwierdzić, że evasion gówno daje. Damage reflect dalej kładł mnie na kolana, a większość silnych mobków i tak mnie trafiała. Oczywiście teraz wszedł 1.2 i w ogóle build się zdezaktualizował, poza tym, był nieziemsko nudny.

Zacząłem sobie szukać czegoś ciekawego i spodobały mi się dwa buildy:
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/927978
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/619533

Postanowiłem je połączyć. Chce bazować na elementalnym dmg Discharge i uzupełnić to Ethernal Knives w momencie, gdy przeciwnik jest immune na elemental dmg. Dodatkowo zamiast na Evasionie, chce bazować na jak największej manie i Arctic Armor. W buildzie przewidziałem jak największe zwiększenie critical chance, aby Discharge trybił jak najczęściej z podłączonym Cyclonem.

http://www.pathofexile.com/passive-skil ... k3-ej8xQ==

6 link (armor) - cyclone, cast on critical, discharge, add fire dmg, arc, mana leach
reszta wymaganych gemów: ARCTIC ARMOR detonate dead + cast when damage taken + enfeeble, tempest shield, discipline, clarity, item rarity, mana leech 2x, multistrike (do ethernal knives), ethernal knives

Clarity z moim ogromnym boostem do many pozwoli mi ją regenerować na prawdę szybko (plus oczywiście fakt, że będę jej posiadał ogromną ilość).

Detonate Dead + Tempest Shield dadzą mi całkiem sporo dodatkowego DMG z passywami ułożonymi pod zwiększony elemental dmg.

Mana leech + Arc będzie szybko uzupełniać mi mane w trakcie walki, co będzie podtrzymywać Arctic Armor w działaniu.

Chce stworzyć klasę o ekstremalnie wysokiej przeżywalności z wystarczająco wysokim damagem, przy jednocześnie niskich kosztach. Jedynym wymaganym unikalem przy tum buildzie jest Romiras Banquet.

Wszystkie itemy zakładam pod Armor + Energy Shield (przejrzycie drzewko zrozumiecie dlaczego). Broń - scepter albo dagger (zwiększają elemental/magical dmg i wiele z nich daje dodatkowe bonusy do mana amount/recharge, energy shielda no i oczywiście critical strike chance - więc można dobrać to, czego najbardziej brakuje).

Zbieram tę postać od nowa, bo nie posiadałem żadnych gemów ani przygotowanych itemów, dotrwałem dopiero do 33lv i jest nieziemsko ciężko, więc build na pewno nie będzie przeznaczony dla świeżaków. De facto do 60lv i założenia Romiras Banquet build w ogóle nie ma sensu.

Co o tym myślicie? Próbować dalej iść tą drogą, czy zapomnieć, porzucić, zrezygnować, uciec i nie wymyślać nigdy więcej nic samemu? :)

PS.
Nie jestem zbytnio doświadczony, mam jedną postać na 82lv i 2 kolejne odpowiednio na 41 i 33. Grałem tym "you cant touch this" gównem aż mi się całkowicie nie znudził (i nie rozpadła mi się "grupka" znajomych do gry). Potem próbowałem spellcasterową Witch, ale samodzielnie tym to się expić nie da w ogóle.

Wróć do „Scion”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości