Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Scion ST

Awatar użytkownika
VERG

Scion ST

Postautor: VERG » 25 sie 2014, o 18:26

Prośba o ocenę buildu dla Scion pod spectral throw (greater multiple projectiles), zależy mi na przeżywalności. Czy jest możliwość połączenia projectiles z atakiem błyskawic dających efekt spark (pociski rozchodzą się dalej jako wyładowanie elektryczne)?. Jakie mam szanse z bossami (bez pt) na tym buildzie?

http://www.pathofexile.com/passive-skil ... V08YUyV5c=

I przy okazji pytanie dotyczące Wiedźmy - crit dla czarów pozyskuje się z drzewka tylko ze Spell Critical Strike Chance oraz Critical Strike Multiplier? Czy Critical Strike Chance odnosi się tylko do ataków fizycznych?

Forum całe przejrzałem

Dziękuję z góry za poświęcony czas ;)
WITCH VERG__PL 73 lvl / MARAUDER VERG_PL 58 lvl / SCION VERG___PL 44 LVL* LIGA STANDARD
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Re: Scion ST

Postautor: ubogimurarz » 26 sie 2014, o 05:26

zeby takie cos zrobic potrzebny bedzie cast on critical gem:) poczytaj sobie na wiki jak dziala, bedziesz miec obraz

odpowiem odnoscie crytow.
istnieja cryty lokalne (1) i globalne (2).
1) cryty LOKALNE:
dzialaja wylacznie na bronie o mozna miec ich do 37% ... dziala to tak ze kazda bron ma bazowo 5% a niektore troche wiecej (daggery) i mnozy sie to przez % z rolki na itemie. dla przykladu bron z bazowym 10% cryt chance (nie istnieje taka) i do tego 33% lokalnego cryta da nam bron z 13.3% cryt chance. to tyle odnoscnie lokalnego crit chance. do tego kazdy spell ma swoj wlasny crit chance, przewaznie 5% ale sa rowniez 6%, 7%, a nawet 0%

2) cryty GLOBALNE:
dziela sie na CRIT CHANCE (a) i CRIT MULTIPLIER (b)
a) crit chance:
w odroznieniu od lokalncego, crit chance globalny mnozony jest przez LOKALNY,
dla przykladu, majac bron 13.3% i 100% crit chance, bedziemy mieli ataki z szansa na cryt 26.6% itd. chyba zrozumiale :)
dla spelli wyglada to tak ze bierzemy bazowy cryt spell i liczymy dalej, 5% spell -> dodatkowe 100% cryta i juz 10% w sumie bedzie. itd
istnieja tez spell crit chance ktore dzialaja tak samo jak globalne z tym ze WYLACZNIE na czary, nie boostuja cryta do atakow.

b) crit multiplier dla kazdego gracza to 150% .... majac np 80% na cryta bez zadengo multipliera, bedziemy walic obrazeniami 1.5x wiekszymi niz bazowo... natomiast odnosci dodawania crit multi w drzewku jak i w itemach wyglada to tak, ze majac ZALOZMY 100% cryt multi ( jakiekolwiek zrodlo, drzewo czy itemy) nie bedzie to suma z podstawowym 150% ktore ma kazdy, tylko bedzie to bonus z podstawy. czyli 300% cryt multi. oznacza to ze nasze obrazneia na crytach beda 3x wieksze... i adekwatnie 200% cryt multi da nam w sumie 450% cryt multika.
i cryt multi jest zawsze globalny :p
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/

Wróć do „Scion”