Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Scion - glaciar hammer crit

Awatar użytkownika
lamoon

Scion - glaciar hammer crit

Postautor: lamoon » 15 sie 2014, o 08:31

Witam serdecznie,

w związku ze zbliżającym się wielkimi krokami nowym rozdaniu, postanowiłem stworzyć coś nowego.

Build będzie opierał się o skill Glaciar Hammer (2h mace albo staff) + melee splash + multistrike
Główne założenia:
- attack speed
- max crit
- obrażenia od zimna

Pytanie jest proste...co sądzicie? :)

https://www.poebuilder.com/character/AA ... BHFCCnMA==

Niestety mam takie nieodparte wrażenie, że będzie mało przeżywalny...
“A wizard is never late, nor is he early, he arrives precisely when he means to.”
― Gandalf
“Greetings and welcome... I want to play a game.”
- Jigsaw
pewi

Re: Scion - glaciar hammer crit

Postautor: pewi » 15 sie 2014, o 09:13

Ostatnio zmieniony 20 sie 2014, o 14:42 przez pewi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 15 sie 2014, o 14:39

Ja mam kiepskie wieści dla Ciebie, kombinacja Glacial + splash + multistrike to była najgorzej "desyncująca" rzecz jaką grałem w POE :) bardzo bardzo bardzo bym chciał żeby to naprawili, ale jeśli tego nie zrobią to moim zdaniem praktycznie nie da się tym grać, właśnie przez desync.
Tomek1990

Postautor: Tomek1990 » 15 sie 2014, o 15:20

A od kogo Heniu miałeś te pierwsze informacje jak nie ode mnie ? :D sam pisałem Ci , że tym się nie da w ogóle grać bo miałem postać 70+ lv na tym i po prostu zrezygnowałem , gdyż desynci gorsze niż przy cyclonie. Także również nie polecam bo nie da się tym grać .
Awatar użytkownika
lamoon

Postautor: lamoon » 16 sie 2014, o 13:33

A no widzicie. To faktycznie zła i dobra informacja. Planuję w takim razie coś innego. Może Shadow + daggery + krytyki + attack speed? Hmm...
“A wizard is never late, nor is he early, he arrives precisely when he means to.”
― Gandalf
“Greetings and welcome... I want to play a game.”
- Jigsaw
Lgtechnic

Postautor: Lgtechnic » 16 sie 2014, o 19:06

A no widzicie. To faktycznie zła i dobra informacja. Planuję w takim razie coś innego. Może Shadow + daggery + krytyki + attack speed? Hmm...
Polecam clawy, fajne buffy dostały.

Wróć do „Scion”