Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Scion BUILD pomocy xD

Mati912

Scion BUILD pomocy xD

Postautor: Mati912 » 1 lip 2014, o 08:19

siemka :P niedawno wróciłem do path of exile a wraz z tym przywitał mnie restart skilli ;] ucieszyłem się gdyż nie trzeba będzie zaczynać grać od nowa. Do dyspozycji mam 52pkt statystyk, nie chce sie sam zabierać za tworzenie buildu bo nie chce sobie tej postaci znowu zyebac xD Więc o pomoc zwracam się do was ;p ułozylibyscie mi jakis build ktory by juz po rozdaniu tych 52pkt statystyk coś robił :D? postawowe informacje
-Nie lubie totemów :F nie lubie ich uzywać :P
-widziałem raz build z pułapkami nawet fajnie wyglądał XD ale nie wiem czy w mojej kolekcji są wymagane gemyXD
-Lubie AOE ;P ale nie taki ze dookoła się wszystko pali tylko np. "spectral throw" z gemem x3
-Obojętne jest mi to czy będę korzystać z magii krwi ;] albo biegać z mana shield'em :P obie wariancje brzmią ciekawie :D
-Chciałbym żeby build był dobry w solo game xD jestem typem samotnika : <
Chciałbym dodać że jakby ktoś wymyślił build z łukiem to mam w posiadaniu unikalny łuk "Guill Rain", atak ma słaby ale attack speed niesamowity :P
Liczę na pomoc :P dzięki pozdrawiam :P
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Re: Scion BUILD pomocy xD

Postautor: ubogimurarz » 1 lip 2014, o 11:47

sprobuj sie sprecyzowac bardziej :3 ... ma to byc czarodziej czy attacker... cos wiecej xd...
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/
Mati912

Postautor: Mati912 » 1 lip 2014, o 11:54

Czarodziejką grałem i jakoś mi go gustu nie przypadła :D sądząc po nazwie attacker uzywa fizyczny damage :P i to lubie xDD może być taki wojownik z spectral throw albo build zrobiony z wykorzystaniem łuku bo jak napisalem mam "Guill Rain" ma on bardzo mało damage, ale chyba 3.1 attack speedu. Za dużo nie grałem łucznikiem, więc chyba lepszy byłby taki wojownik z spectral throw itd xDD Moglbys wybrać za mnie xD? nie wiem co lepsze i czy ten łuk się wgl do czegoś nadaje XD
Mati912

Postautor: Mati912 » 1 lip 2014, o 17:05

sprobuj sie sprecyzowac bardziej :3 ... ma to byc czarodziej czy attacker... cos wiecej xd...
Dobra stworzyłem coś takiego, wiem że po pułapki ale jednak w mojej garderobie się znalazło parę pułapek :D
lighting trap + runka x3 chyba a rade c'nie?
http://www.pathofexile.com/passive-skil ... BR2FR2bx9b

Wróć do „Scion”