Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

[HC] Dual wield block Scion 2.2 ASCENDANCY

Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: [HC] Dual wield block Scion / Maruda / Duelist UPDATE 1.

Postautor: HeniekHardkor » 2 wrz 2014, o 22:20

Cieszę się bardzo:P
ale jak tylko będe miał chwilę to pokaże jeszcze nowszą wersję :)
na tej najnowszej dps skoczyl z 14k na 20k :) i możemy używać 3 aur! 60 + 60 + 25 (herald)
Pozdro
mierniczek

Postautor: mierniczek » 9 paź 2014, o 13:47

Male pytanie
Dlaczego Herlad of Ice, a nie Herlad of Ash?
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 9 paź 2014, o 15:49

W tamtym momencie Herlad of Ice wydawał mi się lepszym rozwiązaniem ze względu na hatred i sporą część naszego dmgu jako ice. I dosyć częste zamrażanie białych mobków. Ale Herald of Ash też jest dobrym rozwiązaniem, na pewno pokaże więcej dps na tooltipie, natomiast nie jestem pewny czy dodatkowy efekt od burningu się sprawdzi ze względu na dosyć małe hity (za to dużą ich ilość) i w konsekwencji mały dmg overkill.
Tomek1990

Postautor: Tomek1990 » 9 paź 2014, o 16:32

Henio już nie będziesz grać na hc tą postacią ? dps masz fajny , survi dobre czego więcej chcieć ? nie lepiej zaatakować jakiś wysoki lv ? :D
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 9 paź 2014, o 17:05

No możliwe że po tej lidze juz zostane na HC, od dłuższego czasu się do tego zbieram :) ale prawdopodobnie teraz już zmuszą mnie obowiązki domowe = mniej czasu :)
mierniczek

Postautor: mierniczek » 10 paź 2014, o 06:53

Bardzo przepraszam, jesli wlaze "z buciorami" do Twojego tematu, ale troszke przerobilem ten build (od strony Marudera), bo zauwazylem jedna rzecz, ktora w Twoim zestawieniu nie dawala mi spokoju.

Bardzo duzo punktow zainwestowales w zycie, ale prawie nic nie zainwestowales w "obrone".

Ja niestety jestem "biedny" (alez to brzmi) i musialem "ratowac sie" resistami i obrona z drzewka.

Na 80 levelu wykombinowalem cos takiego:

http://www.pathofexile.com/passive-skil ... j3TfzF_ro=

Jak widac w odroznieniu od Twojego builda mam dodane na drzewku:
Cloth and Chain +24% do evasion i armor (dodatkowo +12% resistow)
Sentinel +24% do evasion i armor (dodatkowo +10% resistow)
Leather and Steel +24% do evasion i armor
dodatkowo wybralem takze
Heart of Oak

Zycia mam moze niewiele - teraz ok 3600, ale ze gram na softcore to zgony nie bola (no, bola :), ale nie sa tragedia).
Tak czy siak - jeszcze raz przepraszam, bo to Twoj temat, a ja tu jakies przerobki robie.
Moze to ze zainwestowalem w te obrone to takie zludne uczucie, ale jakos "bezpieczniej" sie czuje jak sie ma troche wiecej armoru :)
Teraz juz nastepne wszystkie punkty w zycie.
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 10 paź 2014, o 10:51

Ja przy 20q immortall call i 20q increased duration mam prawie 2 sek immortala za kazdy endu charge. Do tego okolo 5k armora. Dlatego zrezygnowalem z niektorych nodow z arm. Na trudniejsze mapki mozna zawsze wrzucic grace zamiast haste i arm skoczy do 10k. Ale nie zauwazylem problemów z fizycznymi obrażeniami. Natomiast tak jak pisałem maruda duelist jest opcją dla bogatszych;) chociaz resisty przy Scionie kazdy moze tymczasowo zebrać.
Kenatas

Postautor: Kenatas » 12 gru 2014, o 22:01

Jakie perspektywy dla tego buildu po nerfie bloków w patchu 1.3?
Na obecnej wersji dobiłem Duelistą do 87lvl'u i chciało by się grać dalej.
Wykombinowałem coś takiego - czy da radę? Co do zmiany?
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 14 gru 2014, o 23:15

No build dostał po dupie troche ;) straciliśmy około 20% blocka i 15% spell blocka.
Żeby to nadrobić wywaliłem Unwavering Stance i Iron Reflexes dzieki czemu wpadło troche evasion (zamiast blocku).
Build wygląda tak:
http://www.pathofexile.com/passive-skil ... v8xf4K_o8=

dobrym pomysłem jest używanie Anvila na mapkach bez spell dmg, a w odwrotnym przypadku butków Rainbowstride.

Ogolnie moja postac zyskała troche na HP, dps chyba pozostał taki sam, ale mogłem troche stracić.
W buildzie moga być jeszcze jakies lepsze rozwiązania, nie jest dopracowany na 100%.
Kenatas

Postautor: Kenatas » 1 sty 2015, o 15:54

I jak, myślałeś coś więcej nad tym buildem? Ostatnio gram nową postacią na Torment ale szkoda zostawić odłogiem dobrego bohatera :). Przy tym drzewku, które podałeś mam problem, bo idąc do Duelisty wydaję dodatkowe 5pkt na początku, czyli robi się 114, a mam wszystkiego 107 - i nie widzę za bardzo na czym oszczędzić.
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)

Wróć do „Scion”