Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

[HC] Dual wield block Scion 2.2 ASCENDANCY

Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: [HC] Dual wield block Scion

Postautor: HeniekHardkor » 20 sie 2014, o 12:37

to zrób sciona tak jak ja :P
mierniczek

Postautor: mierniczek » 20 sie 2014, o 12:58

Przerobilem Twoje drzewko uwzgledniajac swoje potrzeby (resy) plus to ze moge wydac 96 punktow (level postaci) i wyszlo mi cos takiego:

https://www.poebuilder.com/character/AA ... O7pzAUIFBH

Zobacze jak to "wyjdzie" w praniu :)
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 20 sie 2014, o 13:09

No i git, ja bym Bloodless wział jednak, kosztem pierwszego punktu przy dueliscie.
Ale jak nie grasz na HC to wszystko jedno.
pewi

Postautor: pewi » 20 sie 2014, o 13:26

Maruderze* :p
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 20 sie 2014, o 13:49

Maruderze* :p
No właśnie nie, bo kolega gra Maruderem, więc cięzko będzie zabrac pierwszy pkt :PP
mierniczek

Postautor: mierniczek » 20 sie 2014, o 16:03

No i git, ja bym Bloodless wział jednak, kosztem pierwszego punktu przy dueliscie.
Ale jak nie grasz na HC to wszystko jedno.
Bloodless bedzie pierwsza rzecza jaka wybiore po awansie :)
mierniczek

Postautor: mierniczek » 21 sie 2014, o 21:40

Na Bogow - jak ten maruder kosi :)
Gram na softcore, wiec na poczatku z braku duzej ilosci punktow nie inwestowalem za duzo w HP, ale za to atak ma potezny.
W odroznieniu od Twoich gemow zamiast LoHa dalem do helmu weapon elemental damage (mam w rekawicach zwrot 2% zadanych obrazen fizycznych w formie zycia i na razie to wystarcza) i dps podskoczyl mi do prawie 18k (wiem, ze dla niektorych to smieszna wartosc, ale dla mnie to potega).
Teraz wszystkie punkty musze wladowac w zycie bo jednak 3500HP na 77 levelu to ... sam wiesz :) (no ale to softcore)
Super build i super umiejetnosc ten Molten Strike (gdyby nie ten watek to nawet bym nie wiedzial ze jest taka umiejetnosc - jakos mi umknela )
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 21 sie 2014, o 22:07

:) cieszę się że się koledze podoba :) jesli zyjesz bez loha to polecam go w takim razie zakladac na trudniejszych bosow pzdr
mierniczek

Postautor: mierniczek » 22 sie 2014, o 06:10

Podoba sie i to bardzo.
Nie pisze tego zeby Ci slodzic, ale tak jak pisalem poprzednio jestem takim "niedzielnym" graczem, ktory wczesniej gral w te gre z "doskoku".
Stworzylem kiedys postacie na standardzie i tak jakos zostalo.
Nie czytalem nic o zadnych zmianach i np gem - ta lodowa kaskada - przypadkiem zobaczylem jak ktos go na twitchu uzywa.
Tak samo bylo z molten strike.
Ktos na tym forum zapytal o build dla jakiejs postaci, ktos inny podal linka do Twojego tematu i calkowicie z przypadku odpalilem jeden, pozniej drugi Twoj filmik i pomyslalem - o cholerka, co ten gosc uzywa do ataku?
NIby bije wrecz, a tu jakies kulki magmy wylatuja.

Teraz biegam swoim maruderkiem. Macha on tymi siekierkami jak opentany z szybkoscia blyskawicy. Kulki magmy pala niemilcow az milo. Super sprawa.
Teraz jak patrze na postac to powinienem moze troche zrezygnowac z ataku na rzecz przezywalnosci, no ale na "slabych" mapkach (66-70) lece az milo. Padne to padne - najwyzej strace kilka/kilkanascie minut gry.

Dzieki za poradnik, bo w moim przypadku bardzo sie przydal.
Nie mialem koncepcji na postac po resecie drzewka - wczesniej moj maruder to byl taka pokraka z mieczem i tarcza - niby dawal rade, ale jakos nie mialem checi go levelowac. Teraz mam duza ochote :)
Awatar użytkownika
dublekil

Re: [HC] Dual wield block Scion / Maruda / Duelist UPDATE 1.

Postautor: dublekil » 2 wrz 2014, o 17:42

Super jest Twój build Heniek!

Sam zacząłem robić Duelistę pod Molten Strike, potem zobaczyłem ten temat i stwierdzam, że Twoja koncepcja jest lepsza, wszystko przemyślane i zbalansowane. Jest kompletna defensywa, na ataki fizyczne i czary. DPS też jest wysoki i to małym kosztem. Powiedzmy sobie szczerze, ten build jest tani, BoR nie jest taki drogi, a samą broń w tym buildzie mamy prawie za darmo. Zakup dobrych ringów można odłożyć w czasie i podratować się pasywami do resów.

W moim buildzie brakuje obrony przed czarami. Już wiem, że zgapię od Ciebie amulecik Stone of Lazhwar i trochę zmienię koncepcję pod blok, bo obrony przed czarami nie mam żadnej.

Jak trochę dokończę swój build to też postaram się go przedstawić. Mój jest bardziej uniwersalny, można grać z dropu.

Wróć do „Scion”