Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

[HC] Dual wield block Scion 2.2 ASCENDANCY

Ventures

Re: [HC] Dual wield block Scion

Postautor: Ventures » 30 cze 2014, o 16:58

zauważyłem chyba mały błąd ( albo to ja nie rozumiem 1 rzeczy za co przepraszam ) a mianowicie build jest pod dual wielding a dodałeś w wrecking ball ( do broni 2-ręcznych ). Nie żebym kwestionował build albo coś, ponieważ jest naprawdę świetny lecz musiałeś kolego źle przeczytać.
Silv

Moderator

Postautor: Silv » 30 cze 2014, o 17:05

Wings of Entropy to broń dwuręczna, która liczy się jako dual-wielding. Czyli na dmg z niej będą działać pasywy z 2h i dual wieldingu :)
Ventures

Postautor: Ventures » 30 cze 2014, o 17:16

No to się wyjaśniło :) przepraszam za kłopoty
Kenatas

Postautor: Kenatas » 15 sie 2014, o 14:05

Na ostatniej miesięcznej lidze zacząłem budować postać wg. tego buildu, tyle że wychodząc od Duelisty. Nie chcę wywalać postaci i chciałbym kontynuować na Standardzie po resecie drzewka, zaczynam kombinować jak.
Poniżej build jaki mi aktualnie wyszedł - żadna filozofia, raczej same oczywistości (zrobiony na 82 punkty, co jest i tak na wyrost wobec tej postaci, ale mam nadzieję, że jak dać jej lepszy gear - gł. resy - to nadrobi) ale może być jakąś podstawą do zmian na lepsze.
Wiem, że olałem fajne nody na 2H weapon - ale nie mam jeszcze Wingsów i nie wiem kiedy będę miał (crapów z jednym socketem raczej nie warto kupować, a na naprawdę dobre mnie nie stać) więc skupiłem się na dual wielding.
Pokombinujmy coś nad tym, dostosujmy ten build do nowej rzeczywistości ;) .
DRZEWKO PROWIZORYCZNE TUTAJ
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 15 sie 2014, o 14:27

Ja też już dzisiaj kombinowałem i wyszło mi coś takiego:

http://www.pathofexile.com/passive-skil ... jyL1RJMn4=

troche mniej HP bedzie, liczylem wszystkie zmiany i pewnie ze 200-300hp strace. (teraz mam 5250) Ale za to DPS z MILION! więcej :)
Kenatas

Postautor: Kenatas » 15 sie 2014, o 14:53

Chyba coś krzywo się link wkleił...
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)
Awatar użytkownika
Stinkard

Postautor: Stinkard » 15 sie 2014, o 15:03

Dobrze sie wkleił tylko musisz go otworzyć w nowym Offline POESkillTree albo na poebuilder.com
https://poebuilder.com/character/AAAAAg ... jyL1RJMn4=
POLak47 - IGN: Yapa_ albo coś w tym stylu. Powrót od nowej ligi HC.
Kenatas

Postautor: Kenatas » 15 sie 2014, o 15:33

No właśnie, na poebuilder działa, na pathofexile nie bardzo :).
Scion chyba nadal lepszy do tego buildu, ale mam nadzieję, że i na Dueliście da radę coś zrobić. Na razie to trochę kombinowanie na ślepo, bo nie ma oficjalnych "cyferek", ale myśleć już można. Jest kilka opcji rozbudowy - o nody 2H (Reckless Abandon, Destroyer), wejście do Weapon Artistry, dla Wingsów opcje do Axe (Splitting Strikes, By the Blade) czy ele res (wędrówka do Diamond Skin) - i w co tu się bawić...
Poprawki, warianty i sugestie chętnie przyjmę - teraz i po premierze dodatku :).
(Temat się złożony robi, bo to niby Scion, ale było trochę o Marudzie, ja wpycham Dueliste ;) - może przenieść do ogółnej, jako generalnie pomysły na dual wield?)
mierniczek

Postautor: mierniczek » 19 sie 2014, o 07:11

HeniekHardcor - Straszliwie mnie Twoj build zainteresowal :)
Zainteresowal, tym bardziej, ze mam marudera na 77 levelu, ale ze "zrobiony byl" tak dobrze, ze juz od dawna nim nie gralem i wogole mnie do niego "nie ciagnelo".

Teraz drzewko sie zmieni, wiec pewnie dostaniemy "darmowy reset skilli" i bede mogl na nowo rozlozyc punkty.
Trzy rzeczy, ktore wymieniles na poczatku tematu czyli helm, siekierka i naszyjnik juz od dawna mam w ekwipunku (ale leza bezuzyteczne i jeszcze nie sprawdzalem ich w boju :) ).
Jak tylko bede mogl dostosowac skille do tych przedmiotow to czuje ze wroce do tego marudera.

Mam nadzieje, ze jak sie wszystko unormuje po wejsciu patcha i sprawdzisz nowe drzewko w dzialaniu to napiszesz w tym temacie kilka slow i podpowiesz jak rozdysponowac punkty.

Ja choc zaczne od strony marudera to i tak bede chcial zapuscic sie w strone sciona (nie mam tak dobrego ekwipunku by zrezygnowac z tych duzych resistow, ktore sa zaraz na starcie sciona).
Zatem moja postac chyba tylko wygladem (oraz duzo mniejszym levelem) bedzie sie roznic od Twojej.

Czekam z niecierpliwoscia na wejscie patcha i Twoj update.

serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Postautor: ubogimurarz » 19 sie 2014, o 08:28

HeniekHardcor - Straszliwie mnie Twoj build zainteresowal :)
Zainteresowal, tym bardziej, ze mam marudera na 77 levelu, ale ze "zrobiony byl" tak dobrze, ze juz od dawna nim nie gralem i wogole mnie do niego "nie ciagnelo".

Teraz drzewko sie zmieni, wiec pewnie dostaniemy "darmowy reset skilli" i bede mogl na nowo rozlozyc punkty.
Trzy rzeczy, ktore wymieniles na poczatku tematu czyli helm, siekierka i naszyjnik juz od dawna mam w ekwipunku (ale leza bezuzyteczne i jeszcze nie sprawdzalem ich w boju :) ).
Jak tylko bede mogl dostosowac skille do tych przedmiotow to czuje ze wroce do tego marudera.

Mam nadzieje, ze jak sie wszystko unormuje po wejsciu patcha i sprawdzisz nowe drzewko w dzialaniu to napiszesz w tym temacie kilka slow i podpowiesz jak rozdysponowac punkty.

Ja choc zaczne od strony marudera to i tak bede chcial zapuscic sie w strone sciona (nie mam tak dobrego ekwipunku by zrezygnowac z tych duzych resistow, ktore sa zaraz na starcie sciona).
Zatem moja postac chyba tylko wygladem (oraz duzo mniejszym levelem) bedzie sie roznic od Twojej.

Czekam z niecierpliwoscia na wejscie patcha i Twoj update.

serdecznie pozdrawiam
drzewko sie duzo nie zmieni, na pewno nie tak drastycznie zeby wymagalo testowania, z tego co wiem to heniu juz liczyl zmiany i ma wyjsc duzo wiecej dpsu kosztem malej straty zycia, i sa na tyle lekkie ze na kartce mozna policzyc co sie bardziej oplaci dac w nowym drzewku a co nie. pewnie chwiile po patchu mozesz sie tu spodziewac nowego drzewka ;p
zreszta link jest 3 posty wyzej. jesli im sie kodowanie nie zmieni, a na 99.9% nie zmieni. to link bedzie dzialac :)
Spoiler:
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/

Wróć do „Scion”