Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Czołg Akrobata- Scion pod incinerate

west9994

Re: Czołg Akrobata- Scion pod incinerate

Postautor: west9994 » 5 maja 2014, o 15:19

Ja na wcześniejszej lidze grałem na hardzie dedlem i stwierdziłem ze to nie dla mnie. Co sądzicie o tym pasie moim zdaniem jest niezły oczywiście Fire variant http://pathofexile.gamepedia.com/Doryani%27s_Invitation
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Postautor: ubogimurarz » 5 maja 2014, o 16:33

nie jest to chyba najlepszy pasek do tego buildu... life + resy wyjdzie lepiej, a ten armor duzo nie da, w koncu acrobacja zjada polowe arma, 1% leecha nie da nawet widocznej roznicy.
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/
west9994

Postautor: west9994 » 5 maja 2014, o 19:39

ok dzieki za info, jak tak nie bede ich nasiłe szukał
Awatar użytkownika
SpiritOfChristmas

Postautor: SpiritOfChristmas » 6 maja 2014, o 19:08

#west9994

Jeśli planujesz zakup czegoś co wypada z atziri to zdecydowałbym się raczej na buty z 16% chance to dodge spells. Aktualnie testuję jedną parę i 86,5% szansy na uniknięcie zaklęć robi swoje.

Niestety niniejszy build będzie się bardzo słabo sprawdzał w walce z Atziri, gdyż owo starcie wymaga dużej mobilnośći.
Z drugiej strony strzelanie z incinerate wymaga zredukowania mobilności do minimum, tak więc mamy konflikt interesów ;)
Dużo lepszym wyborem do farmienia tej pani byłby build Blejda: viewtopic.php?f=55&t=3472
Tylko tchórze giną od puncture.
west9994

Postautor: west9994 » 8 maja 2014, o 19:30

buciki juz mam tylko z 15 % i sa nie złe, teraz tez testuje amulet The Anvil tez jest niezły nie na wszystko oczywiscie, jak na razie mam 75 lev i nie mam pełnego bloku a zycia mam mało i pasywki laduje teraz w lifa.

Co do tego bulidu Atziri i jej sługi vs Blade;p ST build update no spoko bulid tylko ze nie chce mi sie juz go zaczynac moze na nowym sezonie
west9994

Postautor: west9994 » 17 maja 2014, o 17:42

Awatar użytkownika
usatysfakcjonowany

Postautor: usatysfakcjonowany » 18 maja 2014, o 12:49

Hełm bardzo przyjemny dla tego buildu. Ważne jest aby nosząc ten hełm mieć już pasywke static blows i obok te 10% chance to shock. Wtedy nakładamy na wrogów 3 stosy szoka i dps ładnie wzrasta. Jedyny minus to to, że tracimy tutaj życie, co może nieco pogorszyć nasz survive. Jak ktoś gra na standardzie lub ambush tym buildem to naprawdę godny polecenia. Na HC też można z tych chodzić, pewnie sam spróbuje :D
Valar Morghulis - 87lvl Invasion Rip
Sklep Standard
Sklep Hardcore
Sklep Invasion
mortas

Postautor: mortas » 23 sie 2014, o 08:42

Witam moze ktos podac aktualne drzewko do tego buildu po tym patchu?
Awatar użytkownika
SpiritOfChristmas

Postautor: SpiritOfChristmas » 24 sie 2014, o 13:38

Drzewko 1.2.0 na 90lvl.

http://www.pathofexile.com/passive-skil ... r-Cv66_xw=

Komentarz ;)
Pomimo „nerfu” życia z patcha 1.2.0, pula hp wzrosła o jakieś 500 punktów czyli jest dobrze.
Shocki już się nie stackują, więc od dziś można zdejmować szok za pomocą flaszki, odpuścić sobie Crystal skin, a odzyskane 3 punkty przeznaczyć na dps lub survi.
Największym zagrożeniem dla buildu były doty, a w szczególności corrupted blood, dlatego zdecydowałem się na wzięcie większej liczby nodów z regenem hp. Po odpaleniu Vitality lvl 20 odzyskiwanie życia powinno wynieść około 500 hp/s.

Po zmianach build wygląda na wytrzymalszy.
Jak jest w rzeczywistości? czas pokaże ;)
Tylko tchórze giną od puncture.
mortas

Postautor: mortas » 24 sie 2014, o 20:37

Dzieki wielkie za drzewko. Mozna wiedziec z czym laczysz Vitality w opisie buildu nie ma wzmianki o tym gemie. Dotychczas uzywalem Grace i PoE.

Wróć do „Scion”