Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Czołg Akrobata- Scion pod incinerate

Awatar użytkownika
usatysfakcjonowany

Re: Czołg Akrobata- Scion pod incinerate

Postautor: usatysfakcjonowany » 7 mar 2014, o 14:49

W pozycjonowanie się nie bawiłem, wrzuciłem tylko na reddita i nawet ludzie oglądali :)
Teraz przy tym nowym drzewku to myślę, że warto poświęcić dwa punkty na elemental adaptation.
Valar Morghulis - 87lvl Invasion Rip
Sklep Standard
Sklep Hardcore
Sklep Invasion
west9994

Postautor: west9994 » 13 mar 2014, o 20:08

siemka wam a a ja mam pytanko do SpiritOfChristmas, kolego przeglądnąłem twój bullid no i bym se wyprubowal cos nowego

http://www.pathofexile.com/passive-skil ... 4K_rr_HA==

i mam pytanko jak zaczne grac to to w którą stronę najpierw sie kierowac z tym drzewkiem zeby nie było ze pujde chujowo i nie dam rady na 60 lv. z góry dzięki za odp.
Awatar użytkownika
SpiritOfChristmas

Postautor: SpiritOfChristmas » 17 mar 2014, o 23:02

West9994, bardzo Cię przepraszam, że odpowiadam tak późno, ostatnio mniej regularnie goszczę na forum i jakimś sposobem przeoczyłem Twój wpis.

Co do levelowania to zacząłbym od zebrania pasywki shaper a następnie wyruszył w stronę prawej części drzewka, gdzie znajdują się kluczowe dla buildu pasywy: Ballistic Mastery, Acrobatics i Ondars Guile. Oczywiście zbierając po drodze, każdy możliwy pasyw z hp, hp regenem i chance to block.
Dopiero wtedy odbiłbym w stronę templara po dodatkowe nody z siłą, życiem i blokiem.
Phase Acro i Crystal skin można odpuścić sobie, aż do późnego Cruel/początku Merciless, gdyż na początkowym etapie gry obrażenia od żywiołów dość łatwo dają się negować samymi resami. Tak w zasadzie, to jeśli planujesz grać w lidze bez permadeath, to cluster z Crystal skin możesz sobie spokojnie odpuścić, a tym samym zaoszczędzić 3 cenne punkty.

Zasadniczo, jeśli tylko dysponujesz zestawem: Crest of perandus + Cybil's paw + stone of lazhwar postać powinna levelować się sama:)

A teraz zupełnie innej beczki:
http://pathofexile.gamepedia.com/Atziri%27s_Step
Namiłybóg, te buty to uabsurdalniacz każdego buildu pod avoidance: Spellblock, Phase acro i Atziri's step, zebrane razem sprawiają, że ryzyko oberwania spellem spada do jedynie 14%.
Trzeba tylko poczekać na chwilę, gdy więcej graczy zacznie regularnie farmić atziri i wyśrubowana na ten moment cena odpowiednio opadnie.
Tylko tchórze giną od puncture.
Awatar użytkownika
usatysfakcjonowany

Postautor: usatysfakcjonowany » 19 mar 2014, o 17:42

Z tymi butami i ich ceną będzie ciężko, szczególnie na hc serwerach. Tam póki co nikt nie zabił jeszcze atziri i chyba prędko się na to nie zanosi, zbyt duże ryzyko. Mimo tego buciki naprawdę super, dałbym za nie nerke.
Sklep Standard
Sklep Hardcore
Sklep Invasion
west9994

Postautor: west9994 » 27 mar 2014, o 21:55

do SpiritOfChristmas nie ma problemu ze tak późno, obecnie nie gram w nic, POE dodatek mnie ominą premiera diablo 3 ros ominęła kom mi się zepsuł, padłą płyta główna i mam z nią problemy bo kupiłem a nie działa i z serwisem teraz sie bujam, ale to juz szczegół, ale dzieki za rade jak bede grał to pewnie spróbuje tego bulidu
Awatar użytkownika
usatysfakcjonowany

Postautor: usatysfakcjonowany » 5 kwie 2014, o 20:20

Spirit jednak miałeś rację, ceny butów atziri step spadły dość mocno. Myśle, że już można spokojnie kupić za 4exy. Tylko teraz martwi mnie kwestia resów. Razem z butami bedziemy mieli tylko 2x ring, hełm, rękawice i pasek aby wycisnąć resisy. Z tego co liczyłem to wychodzi jakieś 55 resów na każdy item (40% all resis z drzewka) nie ma tragedi ale jednak aby życie nie kulało jest to zdecydowanie wersja do bogaczy :P
Ostatnio zmieniony 6 kwie 2014, o 08:01 przez usatysfakcjonowany, łącznie zmieniany 1 raz.
Sklep Standard
Sklep Hardcore
Sklep Invasion
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Postautor: ubogimurarz » 5 kwie 2014, o 20:56

co sie nie da jak sie da :P butki 3ex stoja juz ;)
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/
Awatar użytkownika
usatysfakcjonowany

Postautor: usatysfakcjonowany » 17 kwie 2014, o 16:44

Czołg akrobata, wersja shadow:
Obrazek
http://www.pathofexile.com/passive-skil ... v8xf66_xw=
Build od oryginału różni się jedynie drzewkiem, także nie było sensu robienia nowego tematu w dziale shadowa.
Sklep Standard
Sklep Hardcore
Sklep Invasion
west9994

Postautor: west9994 » 4 maja 2014, o 17:09

Może by tak filmik walki z Dominus i Atziri bo tej pizdy to szybko nie rozwalę, byłem z kolegą on duelist 76 ja 71 i mogę zapomnieć o niej co najmniej do 80 lev brakuje mi liafa, bulid jest swietny podoba mi się kosi wszystko, jedynie dedne jak otwieram boxy i jest skok fps a ja nie odskocze w czas.
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Postautor: ubogimurarz » 4 maja 2014, o 23:28

koledzy graja na hardcorze wiec na taki filmik nie licz. nikt nie jest samobojca ;)
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/

Wróć do „Scion”