Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Witch Elementalist

MagicznaJola

Witch Elementalist

Postautor: MagicznaJola » 25 lut 2018, o 20:27

Witam mógłby ktoś pomóc mi w ułożeniu mojej postaci? Przyznam że gra mi sie bardzo dobrze i raczej nie mam problemu z dosyć szybkim wybijaniem wszystkich mobów. Jednak chciałbym, żeby ktoś kto sie zna na tej grze ocenił co mógłbym usprawnić aby moja postać była jeszcze lepsza?
Tu moja postać
https://www.pathofexile.com/account/vie ... characters
Moimi podstawowymi skillami są Flame Surge (wsparte Controlled Destruction Support) i Detonate Dead (wsparte Controlled Destruction Support) staram sie też żeby Golem zawsze mi pomagał. Do tego wzywam sobie czasami Flame Totem i Szkielety. Reszte Gemów jakie włożylem to raczej żeby tylko były. Zastanawiam sie nad jakąś aurą ale nie wiem która byłaby odpowiednia. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: Witch Elementalist

Postautor: HeniekHardkor » 27 lut 2018, o 12:28

Na 52 lvl powinieneś już mieć troche więcej niż 1 support :) pobaw sie tez innymi skilami bo flame surge pokrywa dosyć mały obszar a support Conc Effect jeszcze Ci ten obszar zmniejsza.
Dodatkowo prawie nie masz życia na drzewku, zaraz zaczniesz mieć w związku z tym problemy.
Wszystkie gemy których nie uzywasz wywal z ekwipunku bo tylko nieptorzebnie zwiekszają Ci wymagania statów.
W aury ja bym poszedł bardziej defensywne, clarity + arctic armour na początek... do tego ewentualnie herald of thunder jesli Ci nie brakuje many.
MagicznaJola

Re: Witch Elementalist

Postautor: MagicznaJola » 27 lut 2018, o 15:10

Wiesz wczoraj dopiero odkryłem, że na jeden skill może oddziałowywać więcej supportów:) Powiem Ci że teraz w 6 akcie zaczynam mieć juz problemy moby zaczeły już o wiele mocniej mnie bić i często teraz gine, chyba musze troche teraz na defensywą popracować bo ciągle tylko staralem sie isc w spell i elemental damage

Wróć do „Witch”