Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Nowy gracz o rade pyta o build Wicher Flamestrike

Vanderyer

Nowy gracz o rade pyta o build Wicher Flamestrike

Postautor: Vanderyer » 4 maja 2017, o 19:27

Witam witam i o rade pytam

Na wstępie powiem że jestem nowym graczem dopiero się uczę tej gry. Nie dawno zacząłem przygodę z PoE, gdy zobaczyłem drzewo pasywnych skilli pomyślałem " O kurde ile możliwości rozwoju, tylko yyy... o co tu chodzi ? ". Zacząłem czytać lekturę na ten temat, zauważyłem że jest ono zależne od gemów/skilli jakie będą mi odpowiadały w moim stylu gry. Więc postanowiłem że będę expić bez wydawania punktów do puki nie znajdę skilli, które będą mi odpowiadały.

W końcu znalazłem gemy które mi odpowiadają czyli Flamestrike z połączeniem Flame Totem i dla survive Summon Skeleton, ale do momentu Cruel Akt 2 dalej nie wydawałem punktów bo nie wiem jaką obrać drogę. W Cruel Akt 2 wydałem zachowawczo parę punktów w Energy Shield i trochę w Dps, bo gra stała się trudniejsza. Mam obecnie 42 lvl. wydanych 31 pkt, nie rozdanych 19.Wygląda to tak: Szukałem po internecie i znalazłem coś takiego: Tu potrzebuje Waszej pomocy, mam wątpliwości co do Curse. Po zastanowieniu się przekombinowałem na coś takiego: Proszę Was o rady, jakieś sugestie co do tego drzewka. A może byście coś więcej zmienili dla lepszego Dps'u czy może więcej resistów/życia ???
A może macie lepszy pomysł do Flamestrike Flame Totem Summon Skeleton ????
Słabo znam jeszcze tą grę także każda rada dla mnie na wagę złota :) . Także proszę Was w pomocy dobrania do tego Gearu cheap na start, ten post w linku powyżej przedstawia to tak - https://www.pathofexile.com/forum/view- ... #p14233038 , ale może coś lepszego doradzicie mi. Swoje nie pokazuje bo mam po prostu syf jaki po drodze znalazłem. Co do Gearu dowiedziałem się że istnieje sklep do kupowania itemów za walutę z gry, ktoś ma jakiś link ? I jak to się odbywa

Z tych gemów poza wymienionych wyżej posiadam też Anger, Vaal Summon Skeleton którym też się wspomagam na bossach. Z wymienionych linku wyżej na pewno będę szukać Raise Zombie i Warlord's Mark. Także tu też proszę o podpowiedz jakie warto dobrać do tego Support Gemy, czy jakieś inne ciekawe Gemy.

Bardzo liczę na Wasze liczne rady. <am nadzieję że znajdzie się nie jedna osoba która podzieli się ze mną swoją mądrością, doświadczeniem z gry :) Proszę piszcie i pomóżcie mi w stworzeniu mojej pierwszej Wiedzmy :)
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: Nowy gracz o rade pyta o build Wicher Flamestrike

Postautor: HeniekHardkor » 5 maja 2017, o 12:11

Flamestrike ;> nie ma takiego skila w tej grze;)
po linkiach rozumiem, że chodzi Ci o firestorm

tutaj masz temat sprzed kilku tygodni:
viewtopic.php?f=61&t=6793

poczytaj sobie wszystko bo jest tam kilka istotnych informacji i jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to pisz.
Vanderyer

Postautor: Vanderyer » 5 maja 2017, o 16:24

Tak chodziło mi o Flamestorm. Mam jeszcze 2 pytania ;)

1. Czy ten build też da rade gdybym chciał Flamestorma zamienić na Flameblasta? Ostatnio widziałem go w necie i mnie zaciekawił, ale go jeszcze nie posiadam.

2. Widziałem wich'erke za którą minniony podążały. Czy ty jakiś skill pasywny z drzewka, jak tak to jaki bo takiego nie mogę odnaleźć. Czy może to jakiś gem?
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 5 maja 2017, o 21:50

Tak będzie działał z flameblastem po małych zmianach bo nie potrzebujesz inc duration do flameblasta wiec można te punkty w coś innego zainwestować.
Dodatkowo jesli zrobisz w 3 akcie misje w The Library u Siosy to będziesz miał dostęp do większości gemów.

Gemy do mionionów "na stałe" to Raise zombie, raise spectre, animate guardian
Vanderyer

Postautor: Vanderyer » 6 maja 2017, o 04:48

Dodatkowo jesli zrobisz w 3 akcie misje w The Library u Siosy to będziesz miał dostęp do większości gemów.
Ten q pojawia się po zrobieniu wcześniej jakiegoś innego questa? Pytam bo jestem już ostatnim poziomie trudności, a jak i normal i cruel zawsze leciałem do Scepter of god. The library zawsze pomijałem bo nie miałem tam questa, czy trzeba tam po prostu wejść. Możesz podesłać jakiś link do tego zadania?

I co do pytania wyżej gdzie można kupować itemy do buildów za walute z poe?? mam tylko poe.trade, ale nie bardzo rozumiem tą stronę.
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 6 maja 2017, o 11:42

W imperial gardens idziesz na lewo od way pointa, cały czas ścieżką. w library spotkasz kolesia ktory da Ci questa na zebranie 4 kart, zbierasz karty, wracasz do niego i mozesz kupic wiekszosc gemow u niego, pamietaj tylko ze kase musisz miec przy sobie, bo nie "pobiera" automatycznie ze stasha.

Poe.trade działa praktycznie jak AH, wyszukujesz itemy po statach jakich chcesz i piszesz do osoby ktora item sprzedaje, na forum jest poradnik jak z tego korzystać, poszukaj
Vanderyer

Postautor: Vanderyer » 7 maja 2017, o 05:39

A powiedz mi jeszcze o co chodzi z kartami w grze np jak w ostatnim zestawie "price 5 chaos" https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1560458
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 7 maja 2017, o 11:40

To są karty które teoretycznie miały umożliwić farmienie konkretnych itemów. Jak zbierzesz cały zestaw to wymieniasz go w 4 akcie. W praktyce większość z nich leci troche za rzadko żeby samemu zebrać cały zestaw, ale można zebrać kilka a reszte dokupić, albo sprzedawać innym osobom jeśli wypadnie jakaś wartościowa.

Tu masz wszystkie karty i miejsca w których lecą, ale nie zaprzątaj sobie tym za bardzo głowy:)

http://pathofexile.gamepedia.com/Divination_card

Wróć do „Witch”