Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Cała sala.. płonie i wije się w agonii godzinami tonąc w błocie zmieszanym z rzeką krwi której jestem źródłem

staszek_rybaszek

Cała sala.. płonie i wije się w agonii godzinami tonąc w błocie zmieszanym z rzeką krwi której jestem źródłem

Postautor: staszek_rybaszek » 26 sty 2017, o 18:47

Gitara siema, jak w temacie build w stylu "cała sala, NAPIER*ALA", zrobiłem już jednego builda z maruderem i był trochę za łatwy (nieśmiertelny) i trochę nudny (nudne skille, nieduży obszar bicia) dobiłem 34lvl i do śmieci. PoE super gra ale jednak to hack'n slash, zamysł jest taki żeby rozciągać te żałosne boty po ziemi. Dlatego właśnie gram. Proszę o przykład builda (cheap, beginner's friendly) który będzie napierdalał motzno.
Chcę widzieć lasery, ognie, pościgi i wybuchy na całym ekranie, a nie takie "puk, puk, puk" jak to miało miejsce z marudą. Może wiedźma i jakieś magie?? Może shadow?? no nwm nwm powiedzcie,
Dzięki, pozdrawiam, Staszek :mrgreen:

Wróć do „Witch”