Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Build pod różnorodność czarów.

toxic992

Build pod różnorodność czarów.

Postautor: toxic992 » 31 gru 2016, o 08:44

Witam serdecznie, zdecydowałem się napisać tego posta ponieważ wracam do PoE po roku przerwy (a doświadczenie w grze mam bardzo małe). Moim problemem jest to, że nie potrafię zdecydować się na build pod jedno konkretne zaklęcie, gdyż taka gra bardzo szybko mi się znudzi. Chciałbym zrobić wiedźmę, która będzie używała zarówno czarów ognia, lodu jak i błyskawic, pozwoli mi to na zachowanie radości z gry. Chciałbym dodatkowo, aby build oparty był na czarach AoE, dla łatwiejszego czyszczenia map.
Czy coś takiego jest możliwe? Wiem, że w późniejszej fazie gry będę musiał wybrać podklasę Elementalist- i to właściwie tyle z mojej wiedzy. Proszę o porady, jakiś przykładowy build bo drzewko mnie przeraża. Skąd zdobyć jakieś fajne czary?

Na internecie znalazłem takie coś:
https://www.youtube.com/watch?v=bC8Pc9y ... 0Q&index=1

Ale wydaje mi się, że jest to build dla zaawansowanych graczy, bo łączy ze sobą drzewka aż 3 klas postaci. Niemniej, o taki zamysł postaci mi chodzi- kolega używa tam różnorodnych zaklęć i to bardzo fajnie wygląda. Proszę o porady.
LimpD

Re: Build pod różnorodność czarów.

Postautor: LimpD » 31 gru 2016, o 11:48

Tak tylko że on używa kilku czarów zamiennie to znaczy zmienia gemy i np. idzie na mapke i używa arc później jak się znudzi to zmienia gemy i np. używa vortexa itd. on nie ma podłączonych 4 gemów aktywnych naraz tylko je wymienia i oczywiście nie wyciągnie dużego dmg ale np. można używać kilku spelli tylko że nie jednocześnie nawalać potwory arc shock nova vortex itd. tylko on zmienia gemy czyli np. ma arc i potem zmienia na shock nova bo jak by miał podłączone np. do zbroi 6l 4skille aktywne i 2 suporty no to bił by wtedy bardzo mało więc szczerze mówiąc jak komuś się już tak nudzi używania jednego skilla no to można lecz na pewno nie wyciągniesz takiego dmg jak byś używał 1 skilla i 5 suportów pzdr.
toxic992

Postautor: toxic992 » 31 gru 2016, o 12:13

Nie zależy mi na jakichś wielkich obrażeniach, rekordów bić nie będę. Chodzi po prostu o spokojne przejście gry, pozbijanie co ważniejszych bossów. Ale skoro mówisz, że taki build jest ciężki w prowadzeniu ze względu na niskie obrażenia to może pomyślę nad wyborem jednego konkretnego czaru, co niestety spowoduje mniejszą radość z gry (serio nie nudzi się Wam używanie ciągle jednego i tego samego czaru?:p)

Edit: żeby już nie zaśmiecać innych wątków- czy da się zrobić taki build grając wiedźmą? Autor ma inkwizytora, ale z tego jak dobrze zrozumiałem to idzie też ścieżką wiedźmy. Bardzo mi się ten build spodobał, jest zarówno błyskawica jak i coś ze szkoły lodowej.

https://www.youtube.com/watch?v=Ws9W_QEwQGM
LimpD

Postautor: LimpD » 31 gru 2016, o 13:53

czy da się to grać na witch to tylko zależy od klasy ascendency jeżeli nudzi ci się używanie jednego skilla to polecam build pod CoC (cast on crit) zobacz sobie na yt. Lecz ja np. teraz robie build pod static strike z gemem shock nova połączonym z cast on melee kill jestem ciekaw jak to wyjdzie :D polega to oczywiście na tym że po zabójstwie ze static strike castuje się shock nova ale to i to jest pod lightning dmg więc łatwo jest wyciągnąć w ten sposób lepszy dmg niż np. używanie fire cold i lightning. jak go skończę to mogę ci wysłać na PW na forum czy w grze czy to działa jak byś chciał oczywiście
toxic992

Postautor: toxic992 » 1 sty 2017, o 10:10

Konkretnie zależy mi na połączeniu u Wiedźmy Arc z czarami lodowymi, dokładnie tak jak na filmiku powyżej. Autor pokazuje tam jak rozdawać punkty skilli, ale zaczyna od Inkwizytora i potem idzie w stronę drzewka Wiedźmy. Ale chodzi o to, że ja nie wiem jak zacząć budować od razu od wiedźmy, żeby zrobić "czystą" wiedźmę a nie koniecznie hybrydę z innymi klasami Potrzebowałbym po prostu rozpiski skilli jak po kolei dawać, bo tamten filmik chyba jest też trochę stary.

Dzięki wielkie i tak za odpowiedzi w temacie;) Pozdrawiam!

Wróć do „Witch”