Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Pierwsza postać , więc proszę o pomoc :) mam swój "własny build"

Lioker1993

Pierwsza postać , więc proszę o pomoc :) mam swój "własny build"

Postautor: Lioker1993 » 3 lip 2016, o 19:23

Witam wszytkich :) gram pierwszy raz w poe , i nie mam prowonania czy mi idzie dobrze czy też nie :)
Dokładnie chodzi o to ze gram witchem ( ementalist ) i głównie się skupilem na atakowaniu z ognia co za tym idzie również podpalenie :)
Mam 65 lvl , i mój główny build składa się z atakowania z Firestone i fireballa . Na tym lvl mam 1400 hp , 1500 energy shielda i 1200 many . Co do spellów z f irestorma mam dmg od 1800-2200 a z fireballa od 3300-4400.
I teraz mam pytanie , co zrobić żeby było lepiej ? bo jeśli chodzi o resy to zwszędzie mam ponad 65 % , a i tak potworki dosyć mocno mnie Biją ;/ a szkoda mi tracic 10% przy każdej śmierci :)
XnIcRaM

Administrator

Re: Pierwsza postać , więc proszę o pomoc :) mam swój "własny build"

Postautor: XnIcRaM » 4 lip 2016, o 21:08

Daj link do twojej postaci na oficjalnym forum (pamiętaj o odblokowaniu karty postaci w ustawieniach prywatności)
Tomek1990

Re: Pierwsza postać , więc proszę o pomoc :) mam swój "własny build"

Postautor: Tomek1990 » 5 lip 2016, o 07:07

Witam wszytkich :) gram pierwszy raz w poe , i nie mam prowonania czy mi idzie dobrze czy też nie :)
Dokładnie chodzi o to ze gram witchem ( ementalist ) i głównie się skupilem na atakowaniu z ognia co za tym idzie również podpalenie :)
Mam 65 lvl , i mój główny build składa się z atakowania z Firestone i fireballa . Na tym lvl mam 1400 hp , 1500 energy shielda i 1200 many . Co do spellów z f irestorma mam dmg od 1800-2200 a z fireballa od 3300-4400.
I teraz mam pytanie , co zrobić żeby było lepiej ? bo jeśli chodzi o resy to zwszędzie mam ponad 65 % , a i tak potworki dosyć mocno mnie Biją ;/ a szkoda mi tracic 10% przy każdej śmierci :)

Pierwszy problem który na starcie rzuca się w oczy to zbyt mała pula HP . Rozumiem , że masz jeszcze 1.5 K ES ale hp masz zbyt mało i padać będziesz cały czas. Masz 65lv lada chwila rozpoczniesz mapy i uwierz nie da się grać na mapach z 1.5k HP . Padać będziesz non stop . Na 65lv to już pod 4k HP się podchodzi. A niektórzy jeszcze więcej mają - zależy od buildu i gearu. Ale te 4k już powinieneś dobijać . Nie wiem jaki masz gear i jakie masz drzewo i czy da się to jeszcze uratować.

Druga sprawa resy. Powinieneś mieć max czyli 75% .

Wróć do „Witch”