Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Wielki powrót Witch (proszę o pomoc)

KrisusPL

Wielki powrót Witch (proszę o pomoc)

Postautor: KrisusPL » 13 cze 2016, o 13:30

Witam wszystkich

Drodzy koledzy i koleżanki proszę was o o pomoc w powrocie do gry. Nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem, i zapomniałem już całą terminologię (poza tym mój angielski jest strasznie słaby) jednak mimo wszystko udało mi się kiedyś wbić 73 lvl. Teraz chciał bym wrócić do gry jednak moje drzewko zostało wykasowane i za bardzo nie wiem jak mam to sobie ogarnąć. Jak kiedyś grałem to miałem postać zrobioną pod Firestorm i to co zmieniało hp na 1.

Jeśli komuś by się chciało pomóc https://www.pathofexile.com/fullscreen- ... AABAMAAQ==

lub by ktoś chciał pograć https://www.facebook.com/krzysztof.wozniak.50
Tomek1990

Re: Wielki powrót Witch (proszę o pomoc)

Postautor: Tomek1990 » 14 cze 2016, o 17:41

Cześć :)

Ludzie tutaj często szukają pomocy jaki build lub co zrobić a nawet nie powiedzą czym by chcieli pograć. Tak też jest w Twoim przypadku.

Generalnie nikt za Ciebie nie wybierze buildu bo Ty sam musisz wiedzieć czym chcesz grać i co Ci się podoba a co nie. Co z tego , że ktoś Ci ułoży build i da instrukcje a Tobie ta umiejętność w ogóle podobać się nie będzie a tak też bywa . Najlepiej wejdź sobie na oficjalne forum i tam masz poszczególne klasy . Wchodzisz np. w witcha i masz przeróżne buildy od tanich po drogie. Angielskiego nie trzeba dobrze znać , żeby ogarnąć co i jak. Oczywiście niektórzy bardzo szczegółowo opisują swoje buildy - zasadę działania , mechanikę ale w większości jest to drzewko , gear , gemy + ew. leveling postaci .

Napisz ew. co Ci sie podoba jaka umiejętność i w tedy się coś dobierze dla Ciebie . Pozdro :)

Wróć do „Witch”