Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Teoretyczny build przed przystąpieniem do gry

Aust

Teoretyczny build przed przystąpieniem do gry

Postautor: Aust » 21 sie 2017, o 09:27

Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: Teoretyczny build przed przystąpieniem do gry

Postautor: HeniekHardkor » 21 sie 2017, o 09:52

Masz 9 (słownie 9 punktów w Energy Shielda!!!) daleko nie zajedziesz z taką "obroną" ;) jak zaczynasz to zostaw energy shielda w spokoju i graj pod HP.

I zacznij od przeczytania kilku poradników
np viewtopic.php?f=48&t=2707
i obejrzenia kilku buildów które ktoś zrobił.
Aust

Postautor: Aust » 21 sie 2017, o 10:00

HeniekHardkor

Przyznam, że nie bardzo rozumiem o czym mówisz, już na wstępie wybieram skill +14 do Shielda, a w statystykach wyświetla mi maksymalną wartość 167. Być może coś źle wysłałem, ale wydaje mi się, że jest ok.

Niemniej dziękuję za ocenę.
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 21 sie 2017, o 10:14

Podstawowe pytanie, pod jaki skill jest ten build?

skopiowane z Twojego buildu:
84% increased maximum Energy Shield

Powinieneś mieć przynajmniej 200% moim zdaniem.
Dodatkowo nie wziałeś Choas Inoculation grając tylko pod Energy Shielda, widać, że niewiele jeszcze wiesz i nie mówię tego złośliwie,
po prostu w takim wypadku lepiej będzie jak zagrasz pod lifei zostawisz Energy Shield w spokoju.
W skróce nie masz praktycznie nic obrony, a na pewno zdecydowanie za mało. Dodatkowo nie bardzo chyba wiesz pod jaki skill chcesz grać bo talenty też są "rozwalone" po całym drzewku.

I przeczytaj temat który Ci podesłałem.
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 22 sie 2017, o 20:14

Za dużo rzeczy na raz chcesz robić ;)
Żeby zombiaki były dobre, to musisz w nie zainwestować, żeby Fire był dobry też musisz w niego zainwestować, żeby zrobić Fire Crita tez musisz w to zainwestowac.
W tym momencie masz 3 rzeczy i żadna nie będzie dobra.
Zombiaki Ci będa padały co chwila, z Fire też niewiele zrobisz, a dodatkowo będziesz co chwile padał bo grając pod Energy Shielda poty od życia nic Ci nie dają...

Ogólnie build "wygląda" lepiej, bo widać że już coś rozumiesz, i dasię pewnie nim grać, ale moim zdaniem granie takim czymś nie będzie przyjemne.
Kolejna sprawa to rozdałeś 123 pkt, musiałbyś mieć lvl 100 i jeszcze nie zebrać przydatnej nagrody za jeden z questów.

Zrób sobie build na maksymalnie 100pkt.
Aust

Postautor: Aust » 13 wrz 2017, o 07:00

Witam ponownie.

Nabrałem trochę doświadczenia i wprowadziłem pewne poprawki. Build nadal pod miniony, następnie koncentracja na Energy Shield (wiem uparty jestem), a na koniec wsparcie Aurą. Kiedy nie przyzywam minionów atakuję z Glacial Cascade.

Build na 95pkt:
Build 95

Build na 121pkt:
Build 121

Wróć do „Witch”