Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

build do WITCH FoO

Szpak

build do WITCH FoO

Postautor: Szpak » 9 sie 2017, o 17:58

witam, jestem początkującym graczem.
prosił bym o pomoc w wyborze głównych skilli i do nich ułożyć build. Postacią będę grał głównie w PvP ale chcę sobie choć trochę dawać tez radę w PvM.
Głównie myślałem nad Zimnem : podoba mi się umiejętność Cold Snap oraz Frost wall, wspomagającymi umiejętnościami mogły by być Frost Bomb i Ice nova.
Uwagę moją przykuła również umiejętność Summon Raging Spirit (wydaje mi się ze może siać niezłe spustoszenie w PvP)
Myślałem też o jakiejś umiejetnosci z Chaos damage z racji tego, że wielu graczy chwali te obrażenia ale niestety nie widziałem zadnej fajnej umiejetnosci z tym związanej dlatego sobie odpuszczę.
Proszę o radę jakiegoś doświadczonego gracza który testował już taką postać.
Dodatkowo chciałem zapytać o ochronę dla wiedźmy w PvP. Jaką ochronę cenią sobie gracze najbardziej?

ps. na początku mojej przygody z PoE skupie się na farmieniu i odpuszczę sobie raczej handel.
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: build do WITCH FoO

Postautor: HeniekHardkor » 10 sie 2017, o 10:20

PvP praktycznie nie istnieje w PoE, nie wiem skąd ten pomysł, owszem można się pojedynkować itd, są różne tryby i mapy, ale ludzi jest baaardzo mało. Jeśli koniecznie chcesz grać PvP to radzę grać na lidze Standard, tam znajdziesz na pewno najwięcej chętnych.

Dodatkowo skierowałem Cię w poprzednim temacie do linków które powinny Ci rozjaśnić trochę kwestie budowania postaci.

Widać po tym co piszesz że nie masz jeszcze pojęcia o grze, Cold Snap i Frostwall nie nadają się do gry jako główne skile, Frost Bomb też raczej nie.
Ice Nova jest ok.
Summon Raging Spirits też jest dobre szczególnie dla początkujących i osób które nie chcą handlować, można spokojnie grać samemu tylko tym co się znajdzie.
Jeśli chodzi o ochoronę to graj pod HP, na razie tyle informacji Ci starczy.
Szpak

Re: build do WITCH FoO

Postautor: Szpak » 10 sie 2017, o 16:16

zależy mi na dobrym "hack and slashu" z PvP wiec diablo 3 odpada. kilka lat temu grałem w PoE miałem około60 lvl i pamiętam, że spoko mi się grało w PvP (areny, ranking no i najważniejsze byli ludzie do grania) teraz widziałem, ze nawet dodali capture the flag.
Wiadomo, że wolał bym grać tam gdzie jest więcej chętnych graczy ale zacząłem już grać w harbingers i nie będę tego zmieniał i tak za jakiś czas z tego co wiem moja postac zostanie oddelegowana do "standard".
jeśli chodzi o ochronę to nie zgadzam się z tym, ze info o ochronie nie jest mi jeszcze potrzebne - przecież w drzewku znajdują się pasywki które dodaja do np. energy shild. nie chce wydawac pkt w cos czego nie będę używał. ps. podobno w tym dodatku energy shild została znerfiona?
Spróbuję zagrać na Summon Raging Spirit dodatkowo dodłacze sobie coś z colda, pamiętam jak grałem na cold snapie i byłem tym zachwycony.
Czy połączenie ognia i zimna ma jakies sensowne rozwiązanie??
i jeszcze jedno jak jest tym crytykiem? kiedyś był skill który dawał ochronę na crytyk. Czy ludzie wchodzą w cos takiego? jeśli tak wydaje mi się, ze nie ma sensu ładowac w crytyka.
dziekuje i pozdrawiam.

Wróć do „Witch”