Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Build Wiedźmy - Lightning

Imramal

Build Wiedźmy - Lightning

Postautor: Imramal » 6 lip 2017, o 23:14

Witam serdecznie.
Ostatni raz grałem w PoE jeszcze w becie gdy były 2 akty więc traktujcie mnie jako kompletnie zielonego.
Chciałbym zacząć "przygodę" na nowo wiedźmą na najniższym poziomie aby się najpierw wdrożyć w aktualny świat.
Pytanie czy taki build do tego się nadaje https://poebuilder.com/character/AAAAAg ... PAVAj0vOo=
Wiem, że wszystko zależy od wybranego skilla, ekwipunku itp., ale pomińmy to i powiedźcie mi tylko czy taki build wystarczy na początek żeby zapoznać się z grą oraz które zaznaczone gałęzie rozwijać najpierw.
I jeszcze jedno pytanie dotyczące armora. Wybierać tylko life czy life i energy shield czy jeszcze inne zestawienie?
Pozdrawiam.
Kenatas

Re: Build Wiedźmy - Lightning

Postautor: Kenatas » 9 lip 2017, o 14:14

Co do drzewka to jedna uwaga - w drzewku skilli staramy się raczej unikać barania obu "rozgałęzień" jednocześnie - generalnie szkoda punktów. Decydujesz zawczasu jak chcesz grać i np. do Elemental Dominion idziesz albo przez Spell Damage, ALBO przez Cast Speed, podobnie z Deep Wisdom itp. To nie jest obowiązek oczywiście, ale zasada, która zwykle działa. Warto oszczędzać punkty, żeby - w tym przypadku - móc pójść w pewnym momencie na prawo i na lewo, a nie skupiać się tylko na górze.
Warto zerknąć na kilka gotowych buildów - tam często można znaleźć drzewka rozpisane na kilka kolejnych etapów, z wyjaśnieniem co i dlaczego warto w danym momencie brać.
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)
Imramal

Postautor: Imramal » 9 lip 2017, o 22:40

Dziękuję za odpowiedź.
A co do ostatniego pytania? Iść tylko w life czy energy shield?
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 11 lip 2017, o 07:01

na początek tylko life
Imramal

Postautor: Imramal » 11 lip 2017, o 11:36

Dobrze. Dziękuję :)

Wróć do „Witch”