Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Energy Shield

bartekce

Energy Shield

Postautor: bartekce » 24 mar 2016, o 17:08

Witam.

Chciałbym spróbować gry wiedźmą z grą obronną ustawioną pod pasywkę chaos inoculation. Zastanawiam się tylko kiedy tą pasywkę w miarę bezpiecznie wybrać. Ile mieć shielda i jakie pasywki coby czuć się bezpiecznie? Pasywka Zealot's Oath wydaje mi się niezbędna ale czy jest? Chcę to również połączyć z klasą occultist gdzie jest niezły buff do tarczy. Tylko że gram na HC i nie stać mnie psychicznie na stratę kolejnej postaci tylko dlatego, że za szybko poszedłem w tę pasywkę. :) Dlatego miło przyjmę wszystkie rady które uchronią mnie przed przedwczesną śmiercią.

Pozdrawiam!
XnIcRaM

Administrator

Re: Energy Shield

Postautor: XnIcRaM » 24 mar 2016, o 18:26

Przejdź na poziomie 60+ gdy będziesz miał komplet eq pod ES z full resami. Zealot's Oath nie jest koniecznością a jeśli miałbyś Vaal Pact to byłaby to tylko zmarnowana pasywka.
bartekce

Postautor: bartekce » 24 mar 2016, o 19:25

A do tego czasu jak ładować pasywki obronne? Lecieć w shielda a hp szukać na przedmiotach i omijać szerokim łukiem wszystko co atakuje chaosem? I dzięki za podpowiedź co do Vaal Pact - nie brałem tej pasywki pod uwagę, jeszcze świeżak w sumie w tę grę jestem.
I mam jeszcze pytanie co do jednej pasywki - mind over matter. Bo myślę że opłaca się w nią zainwestować do czasu przejścia na ES - po przejściu to będzie działało? będzie zabierana mana przed ES czy będzie wtedy trzeba wycofać pasywkę?
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 24 mar 2016, o 19:49

bartekce pisze:A do tego czasu jak ładować pasywki obronne? Lecieć w shielda a hp szukać na przedmiotach i omijać szerokim łukiem wszystko co atakuje chaosem?

To zależy jak dobry jesteś w graniu/utrzymywaniu postaci przy życiu. Jeśli jesteś dobry/bardzo dobry to olej życie i po prostu leć do przodu jednak jeśli nie jesteś aż tak dobry, boisz się że stracisz postać to graj tak jakbyś grał pod hp, czyli bierz pasywki z HP, w itemach również staraj się mieć jak najwięcej hp, kupuj sprzęt pod CI ES i jak już wbijesz powiedzmy 60 czy 70 poziom to zmień eq i weź CI, pamiętaj że kilkanaście pasywek spokojnie możesz cofnąć robiąc tylko zadania (na przykład hp które weźmiesz w trakcie levelowania)

bartekce pisze:I mam jeszcze pytanie co do jednej pasywki - mind over matter. Bo myślę że opłaca się w nią zainwestować do czasu przejścia na ES - po przejściu to będzie działało? będzie zabierana mana przed ES czy będzie wtedy trzeba wycofać pasywkę?

Nie, MoM nie będzie działało z CI, gdyż:
- Jak twoja postać ma tylko życie to wszystkie obrażenia zabierają odpowiednią ilość życia
- Jak twoja postać ma życie i energy shield to to wszystkie obrażenia (poza chaosem) najpierw odliczane są od tarczy energii (ES) i dopiero jak się ES skończy to zabierają żcyie
Jak twoja postać ma życie oraz MoM to 30% każdego hitu zabierającego życie absorbuje mana a 70% zabiera z życia
- Gdy jednocześnie twoja postać ma tarczę energii, życie oraz pasywkę MoM to obrażenia najpierw zabierają ES i dopiero jak się ES skończy to zadziała MoM i 30% obrażeń będzie z many a 70% z życia... chyba nie trzeba tłumaczyć jak to wygląda w przypadku CI
bartekce

Postautor: bartekce » 24 mar 2016, o 20:00

Dzięki wielkie za pomoc!
KrisusPL

Postautor: KrisusPL » 8 cze 2017, o 16:45

Witam długo nie grałem i zaczynam znowu.

Poszedłem w to co kolega tu wcześniej pisał i u mnie drzewko wygląda ta [url="https://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAABAMAAALjA3UHpREtEmkVUBXXFxwYZRslHNwdFCGwIvQnqSqNLJwsvy6UNPc22ESrRZ1JG0mxSbJLrlKvUzVTUlSuVa5WSFZjVytcQFyKXwRfamf8bAttGXF5dZ5713yDfdJ_xoIQhq6Hy45kjr6PGo9Gj6aP-pErksGTJ5eFmuCboZ1jna6nCKebrJivjbb6u029gsHFzxXQ0NfP2CTZW9rd3V_fit-w6QLr7uwY7FXviPFs96b3wffX-Tf60v6z"]Passive skill tree build[/url] nie wiem jak wkleić seta żebyście mieli całe rozeznanie i możliwość poradzenia mi co zrobić i co zepsułem. Mam trochę orbów to może ktoś by coś podpowiedział co dokupić. Login w grze krisusPL

Wróć do „Witch”