Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Jaki Build? Świeży Templar

painhedan

Jaki Build? Świeży Templar

Postautor: painhedan » 23 cze 2016, o 05:11

Siemanko ludziska jako, że nie dawno zacząłem grać i w pierwszej kolejności wybrałem marudera pod melee to teraz chciałbym jakiegoś castera wypróbować i zrobiłem templara wbiłem aktualnie 18 lvl i zastanawiam się nad buildem, myślałem o ice novie ale szczerze nie wiem czy to dobry pomysł, ktoś coś?

Kolejne pytanie to czy przy wyborze mistrza oraz jego kryjówki ma znaczenie jakiego mistrza wybierzemy? Jak tak to jakie? :D
XnIcRaM

Administrator

Re: Jaki Build? Świeży Templar

Postautor: XnIcRaM » 23 cze 2016, o 08:30

Tutaj możesz przejżeć aktualnie popularne buildy na templara.

Nie ma to znaczenia u kogo zrobisz kryjówkę, zresztą zawsze można zmienić.
painhedan

Postautor: painhedan » 23 cze 2016, o 09:36

A wszystkie buildy aktualnie sie sprawdzaja w 2.3? Bo wiem że niektóre skille dostały nerfy. Może ktoś coś poleca?
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 23 cze 2016, o 11:58

Coś mi się link nie dodał w poprzednim poście.

Tutaj znajdziesz popularne aktualnie buildy - https://www.pathofexile.com/forum/view-forum/41

Wróć do „Templar”