Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Templar AoE Tank

wirakota

Templar AoE Tank

Postautor: wirakota » 24 kwie 2016, o 21:38

Witam jestem nowym graczem w poe, na pierwszą postać wybrałem Templara (obecnie mam 25lvl). Już powoli mnie irytuje że jestem "nijaki", mało ogarniam pod co mam go budować i czym się kierować kupując, dropiąc eq. Obecnie staram się brać wszystko z arrmorem i energy shildem. Pomógłby mi ktoś i stworzył lub podesłał build Tanka AoE, chciałbym być tankowaty i robić dmg AoE i przy okazji opisał czym mam się kierować w eq.
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Re: Templar AoE Tank

Postautor: ubogimurarz » 25 kwie 2016, o 07:13

musisz sie zdecydowac jakim skillem chcesz grac, czy ma to byc bron i chcez uzywac atakow czy spelle... templar raczej nadaje sie bardziej do spelli ale nic Ci nie zabroni uzywac broni
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/
wirakota

Re: Templar AoE Tank

Postautor: wirakota » 25 kwie 2016, o 19:54

Pod skille, głównie chcę się opierać na AoE i być mega tankowaty. Nie będzie mi przeszkadzać jak będę biegał z tarczą.
Jaki skill był by najlepszy?

Wróć do „Templar”