Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Templar Build

rolfik13

Templar Build

Postautor: rolfik13 » 11 lut 2016, o 14:51

Witam
Gram w Path of Exile od niedawna i postanowiłem zagrać nową postacią a mianowicie Templarem.
Czy pomógł by mi ktoś z buildem? Główny skill jaki mnie interesuje to przywołanie jakiegoś fajnego totemu, oraz jakiś skill "dobijający". A jeżeli chodzi o broń to najbardziej podoba mi się dwuręczny staff (chyba że broń nie ma tutaj znaczenia). Proszę o szybką pomoc.
PS: Jak przywołać 4 totemy na raz? Bo widziałem że od tego nowego patcha można już przywoływać tylko nie mam pojęcia jak ;/
Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)
Avaron

Re: Templar Build

Postautor: Avaron » 11 lut 2016, o 15:42

Aktualnie 4 totemy to mozna przyzwac w ten sposob:
Searing Bond (od poczatku ma 2 totemy) + Ancestral Bond w drzewku (mozemy postawic dodatkowy totem ale nie zadajemy obrazen atakami i spellami) + Soul Mantle (unikatowa zbroja sprawiajaca ze mozemy postawic dodatkowy totem ale za kazdym razem gdy totem ginie lub sie konczy otrzymujemy na siebie efekt 20lvl cursa)
rolfik13

Postautor: rolfik13 » 11 lut 2016, o 15:45

Czyli przyzywanie 4 totemów jest trochę nie opłacalne? Bo dość że nic nie będziemy mogli robić tylko bić totemami to jeszcze trzeba się pomęczyć ze zrobieniem eq?
Avaron

Postautor: Avaron » 11 lut 2016, o 17:11

normalnie gra sie i tak z ancestralem wiec i tak nic nie bijesz, w buildach pod totemy wlasnie chodzi o to zeby totem bil a nie my :V
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 11 lut 2016, o 19:56

Osobiście 4 totemów nie polecam (choć wcale nie muszą być złe) Obecnie najlepiej (według mnie) wziąć Ancestral Bond latać z dwoma dowolnymi totemami flame, bladefall, freezig pulse, shockwave lub dowolnym innym a na przeciwników bardziej uciążliwych można posiłkować się Searing Bondem.
Searing Bond działa tak że możesz mieć postawione dwa dowolne totemy (np Flame Totemy) oraz jeden totem Searing Bond a wiązka ognia połączy nie tylko ciebie i Searing Bond a wszystkie trzy totemy i ciebie, dodatkowo kolejność stawiania totemów nie ma znaczenia, czyli możesz najpierw postawić Searing Bond a następnie dwa inne totemy ale możesz to zrobić też odwrotnie, czyli praktycznie możesz cały czas mieć postawione 3 totemy.

Wróć do „Templar”