Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Pomoc przy Buildzie

smutnabuzia

Pomoc przy Buildzie

Postautor: smutnabuzia » 6 maja 2015, o 17:26

Witam!
Właśnie stworzyłem Build dla templara pod flame totemy i chce aby ktoś na to spojrzał i w razie czego poprawił i powiedział co jest źle :) .
Z góry Dziękuję za pomoc :).

http://www.pathofexile.com/fullscreen-p ... GwNPeXhS6U
XnIcRaM

Administrator

Re: Pomoc przy Buildzie

Postautor: XnIcRaM » 6 maja 2015, o 19:23

Moim zdaniem nie ma co poprawiać tylko trzeba zrobić od nowa, mogę polecić coś takiego: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1151716 lub coś na wzór tego: https://goo.gl/Dwgqdb
smutnabuzia

Postautor: smutnabuzia » 6 maja 2015, o 20:05

Dlaczego nie ma co poprawiać? Jakbyś mógł mi wyjaśnić dlaczego jest wszystko źle i na czym polega mój błąd w układaniu. .. byłbym wdzięczny .
I dzięki za buildy na pewno się przydadzą
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 6 maja 2015, o 20:42

Na przykład Avatar of Fire to chyba jakaś pomyłka, droga pomiędzy Totemic Mastery a Arsonic u ciebie kosztuje 8 punktów +10 str/int a można zrobić to samo za pomocą 4 punktów, droga jeszcze w kilku miejscach jest wybrana nie optymalnie. Poza tym zamiast iść po Ironwood można zrobić podobnie jak w drugim buildzie co będzie bardziej optymalne. Nie opłacalne też jest branie Breath of Flame gdyż z tych czterech pasywek tylko 20% Inc Fire dmg jest użyteczne co jest niewiele jak na wydane 4pkt, podobnych przykładów można znaleźć więcej
smutnabuzia

Postautor: smutnabuzia » 6 maja 2015, o 20:54

Dziękuję za wyjaśnienie ;) Chciałem coś sam wymyślić i poprosić o rady .Gram od 2 dni i moja znajomość PoE jest praktycznie zerowa ale Twoja rada bardzo mi się przyda teraz przeanalizuje swoje drzewko z drzewkami od Ciebie a także wezmę pod uwagę Twoje rady ;) Dzięki wielkie za pomoc i przepraszam za kłopot
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Postautor: Gromtall » 7 maja 2015, o 00:08

Nie przepraszaj za kłopot, bo od tego jest to forum, żeby pomagać :D

Co do wymyślania buildów, nie polecam dla początkującego. Ogólnie rzecz biorąc, to wszystko w obecnym stanie gry już chyba zostało wymyślone. Jak zrobisz swój build (biorąc pod uwage jakieś synergie z unikatami) to okazuje się, że ktoś już to kiedyś zrobił, tylko w lepszej i tańszej wersji :D
thinking bout u (◡‿◡✿)

Wróć do „Templar”