Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Lighting Strike (1H Mace + Shield)

Mucha

Re: Lighting Strike (1H Mace + Shield)

Postautor: Mucha » 21 sie 2014, o 19:47

Cześć. Korzystałem z buildu podanego przez Heńka Hardkora. Teraz wraz z wejściem dodatku mam zresetowane wszystkie punkty w drzewku umiejętności pasywnych. Mógł by mi ktoś podać jakiś build pod Lighting Strike lub inny dla Templariusza. Zależy mi na noszeniu ciężkich pancerzy i tarczy. Broń może być miecz albo obuch. Z góry dziękuję.

Przyznam trochę, że build pod lighting strike jest trochę nudny na dłuższą metę. Poradźcie mi coś.

Znalazłem coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=uwxOR0yRdIw
Bellum

Postautor: Bellum » 10 paź 2015, o 16:28

Cześć przepraszam ze odświeżam temat, ale chciałem swojego Templara złożyć jak w temacie, tylko nigdzie nie mogę znaleźć buildu, a raczej drzewka umiejętności, wszystkie linki jakie znajduje są przestarzałe i się nie wyświetlają. Poratował by ktoś i pomógł, podrzucił linka do drzewka i udzielił kilku porad co do wybierania skili i dobierania itemów, jestem w tym zielony, z góry dziękuje :)
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 10 paź 2015, o 21:15

https://poebuilder.com/character/AAAAAg ... Pzm1cNaGU=

coś takiego powinno być ok, gemy to lightning strike + LMP + melee phys dmg + weapon elemental dmg będą ok na początek.
aury hatred + herald of ash ale tylko jak nie będziesz miał problemów z maną.

Wróć do „Templar”