Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Shadow Tank

Ted Castle

Shadow Tank

Postautor: Ted Castle » 17 mar 2017, o 11:16

Witam czy byłby ktoś tak miły i zrobił mi build pod Tanka ? Dużo armora, miecz + tarcza co do Gemów to obojętne postać ma być wytrzymała. Prosiłbym o cały build bo jestem nowy i nie bardzo ogarniam te grę :)
Kwestoriusz

Re: Shadow Tank

Postautor: Kwestoriusz » 17 mar 2017, o 12:43

Dlaczego akurat z shadowa chcesz robić tanka ? ... pod tanka to bardziej maruder, dualist lub ewentualnie templar... Ale jak koniecznie chcesz ...

Przykładowe drzewko:
https://www.pathofexile.com/fullscreen-passive-skill-tree/AAAABAYCAQHcBIcFLQX5CSAM9xQgFSAV8Ba_GbQaPiP2JpUpLi2DLlMvzDGeMk41kjY9OuE94j38QKBHfkjuTINNkk3jUEdVS1cNWGNauV8_YeJh62KsYuxlTWhlaoxsjG1sbztw1HSBdO11_XfjeA14rnk5eWh6U3rvfLh-4oIHhG-E2YTviw6Mz419j5mVzJsmnaqi2aOKo6OmV6luqZWsr62NsNixs7VItfK2ir02vqfAGsC_wQTBgsRYyBTPes9-0iHTb9N-1ELYvdlh2sHi1eRR53To1u0_7UHvDu968azyQfJF85v1b_ZI9qP5Y_mk_gr-jw==

Zestaw umiejek:
6L -Double Strike + Melee Splash + Melee Physical Damage + Multistrike +(5L)Faster Attacks +(6L) Fortify
4L - Cast when Damage Taken + Immortal Call + Molten Shell + Increased Duration
4L - Riposte + Vengeance + Reckoning + Culling Strike
4L - Blasphemy + Punishment + Increased Duration , Hatred ( lub Vitality lub Determination lub Grace)
3L - Summon Stone Golem + Culling Strike + Faster Attacks
3L - Whirling Blades + Faster Attacks + Fortify (wersja dla miecz dla pałek i toporów jest Leap Slam)

Tylko, że to wszystko mocno koncepcyjne i jak to będzie działać nie mam pojęcia, zdaje się, że będziesz potrzebował jakiś przedmiot z mana leech a początkowo nawet aury Clarity bo nie wyrobisz z maną.

Wróć do „Shadow”