Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Shadow ze szponami

Astes

Shadow ze szponami

Postautor: Astes » 25 sty 2017, o 06:08

Im dłużej (to mój 5 dzień :D ) gram i przeglądam forum, tym mniej rozumiem. Nie wiem, czy jest to wina mojej słabości umysłowej, czy też założenia piszących, że każdy kto wszedł na forum zęby na grze zjadł i jego postać, bądź pomysł na postać wymaga jedynie muśnięcia mistrza. Ja szukając wskazówek, jak poprowadzić swoją popadam w depresję.
Marzy mi się Shadow z dwoma szponami (sztylety ewentualnie), którym mógłbym w miarę bezstresowo pobawić się grą. Shadow z ekwipunkiem, jaki uda mi się znaleźć, z prostym drzewkiem. Po prostu postać, która pomoże mi grając poznawać świat gry.
Jeśli ktoś ma pomysł na taką postać, to byłbym wdzięczny za wskazówki (takie dla średnio intelektualnie rozwiniętego sześciolatka).
Astes

Re: Shadow ze szponami

Postautor: Astes » 31 sty 2017, o 18:31

Może w ten sposób sprecyzuję o co mi chodzi.
Mam 45 lvl i 22 punkty do wydania. Moje drzewko przedstawia się następyjąco:
http://poeplanner.com/AAQAADsGAAAbsNii2cgU9W9qjBa_df2Eb9RCpn_tQeLVtUjrYzY9napsjGKstMUV_Yo4ZK9F9G9XeBnBoNYHAAAAAAA=
Używam szponów. Jeśli idzie o umiejętności, to używam MOLTEN STRIKE, WILDE STRIKE (i ten mi się bardzo podoba) mam też HERALD OF THUNDER i mam SUMMON FLAME GOLEM.
Proszę o radę, co można z tym zrobić i jak dalej prowadzić postać?
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 31 sty 2017, o 20:23

Molten strike - można shadowa pod tę umiejętność jednak nie wiem czy to dobry wybór na początek przygody z PoE (https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1810032)

Wild Strike - można i pod tę umiejętność zrobić postać... ale shadow to nie najlepszy wybór

Herald of Thunder - w zasadzie tylko na tej umiejętności nie można zbudować postaci, zresztą nie jest to aktywna umiejętność tylko buff

summon flame golem - na tym kamyku można zbudować dobrą postać jednak raczej nie shadowa

Osobiście jeśli miałbym polecić coś na shadowa i koniecznie z pazurami to coś takiego https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1623329
Astes

Postautor: Astes » 1 lut 2017, o 16:34

Dzięki. Powoli zaczynam to rozumieć. Pierwszym cieniem skończyłem 1 poziom trudności. Tylko labirynt mi został. Rozpoczynam od nowa kolejną postacią. Może 4, 5 postać będzie warta wzmianki.

Wróć do „Shadow”