Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Shadow trapy newbie build

gibon222

Shadow trapy newbie build

Postautor: gibon222 » 18 wrz 2016, o 16:31

Witam wszystkich i na wstępie pragnąłbym prosić o pomoc was doświadczonych graczy w świecie PoE. Chce stworzyć postać którą będę mógł się uczyć grać w PoE, ale taką której nie będę musiał porzucić ze względu na złe rozdane pasywy itp. Chce grać pod lighting trap dlatego proszę o podpowiedzi jak połączyć to z innymi gemami oraz jakich innych gemów warto przy tym używać. Grałem kiedyś trochę w PoE ale ginąłem strasznie na 75 lv i się poddałem, dlatego teraz chce robić wszystko krok po kroku by nie zepsuć postaci. Stworzyłem sobie drzewko pasywów i domyślam się, że będzie ono do bani, tak więc poprawcie mi je jeżeli jest sens to robić. Chciałbym mieć w miare dobry dps i nie ginąć na strzała przy byle bossie. Liczę na ciekawe sugestie i wyrozumiałość w końcu jestem newbie ale chce się nauczyć grać w tą zajefajną gre :)

https://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAABAYAAADuBbUF-Q2NDkgRLxR1FSAV8BmKGo8b4B7wIuImlSpNKwos6TBxMHwxszIBMhgzeDWSNj064T8nRXxH4kp9SshLeE3jUUdTMVRHVUtW-lfYW69d8l5FYeJh62KsZ6BsjG06bqpwUXZvd9d6U3sNfrB_K4d2jDaNv5ANkvOXBpeXmyadqp7EpDmkwqZXpr6ooqr4shmzA7Q4tMW18rd1wdjC7M961CPWithU2L3b590N3ajjn-UZ5zropOtj7hXyRfba-uv7Cfv1_gr-jw==

Wróć do „Shadow”