Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Build pod 2x Cameria's Maul

Awatar użytkownika
j3zz

Build pod 2x Cameria's Maul

Postautor: j3zz » 20 maja 2016, o 21:05

Cześć, po półtorej roku aktywnej gry przyszedł czas na pierwszy samodzielny build pod konkretne itemki. Interesuje mnie zadawanie krytyków z zamrażaniem wszystkiego co się da na ekranie przy zwiększonej szansie na drop.

Dodatkowo testuje obecnie na bazie tego drzewka build pod Sire of Shards przy użyciu Ligtning Strike + Call of the brotherhood do końca pendarusa.

Bazowy passive tree do 64 pkt. : KLIK . Po osiągnięciu tego powinienem wiedzieć mniej więcej co dalej w tym drzewku.

Itemki jakie zamierzam użyć to :

Sire of Shards + Call of the Brotherhood (eksperymentalnie) - tu pominąłem nody z bonusami do DW.

2x Cameria's Maul - docelowo

Pytanie do starych wyjadaczy - czy to zadziała w ogóle z Shadowem. Robiłem "na sucho" warianty ze Scionem i Templarem w opcji 2x Curse na Blasphemy ale dobija mnie zapotrzebowanie na manę. Generalnie mam dużo pomysłów i zaczyna mnie już głowa boleć od tego :P Potrzebuję jakichś wskazówek po prostu. Jak wspomniałem na początku - interesuje mnie zamrażanie całego ekranu przy pomocy 2x Cameria's Maul.
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: Build pod 2x Cameria's Maul

Postautor: HeniekHardkor » 21 maja 2016, o 09:40

Jakiego skila chcesz docelowo używać?

Ogólnie ja bym poszedł do Sciona górą, bo tam masz po drodze HP i Crita
Mniej więcej tak, jak napiszesz konkretnie jak chcesz grać to pomyślimy jeszcze

https://www.pathofexile.com/fullscreen- ... X79f4K_o8=
Awatar użytkownika
j3zz

Re: Build pod 2x Cameria's Maul

Postautor: j3zz » 23 maja 2016, o 18:25

Nad skillem pod dual wielding jeszcze się nie zastanawiałem. Narazie powoli kończe pierwszy poziom trudności na Pendarusie. Zaczyna mi się to podobać, tylko obawiam się, że wyjdzie z tego glass canon :) Odezwę się jak zrobię jakiś konkretniejszy lvl - 60/70+ . Niestety skończył mi się urlop i będę już expił po nocach ;)

Jeżeli chodzi o plany pod Shire of Shards, to na początek będzie to Lightning Strike + Multistrike + Greater Multiple Projectiles + Faster Attack i założony Call of The Brotherhood jako główny zestaw. Ten zestaw w tej chwili sprawdza się niesamowicie ale to początek gry.

Wróć do „Shadow”