Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

[2.2] Lightning Strike - Saboteur Shadow

C1en

Re: [2.2] Lightning Strike - Saboteur Shadow

Postautor: C1en » 22 maja 2016, o 07:27

Mam 83 level na evencie parnausa. Niestety obecnie wale głową w mur bez 6L armoru nie ma dmg. Problem głownym są RB z elemental rez lub Lightning rez (Malakai na mirciles zdejmował mnie na 1 hita :p ). Trzeciego stopnia labiryntu niestety nie przechodzę. Masowo moby ten bulid mieli jak maszynka do mielenia mięsa. Bronie z twojego bulidu są jak na razie poza moim zasięgiem , bez nich obawiam się osiągnę poziom krytyczny i wybuchnę :twisted: .

Na HC parnausa robiłem juz podobną postac tylko tam głównym atakiem jest Dual Strike , Lightning Strike jak suport/wspomaganie.

UPDATE.
Zakupiłem jedną sztukę Doryani's Catalyst Vaal Sceptre (25 chaosów) , jest różnica jak miedzy niebem a ziemia :P
"W drugim slocie mam Daresso's Passion Estoc :mrgreen: ktorym ładuje Frenzy." -> nastąpiła wymiana na Hyaon's Fury Legion Sword http://pathofexile.gamepedia.com/Hyaon%27s_Fury . Dodałem Blood Rage osobno by generować Frenzy.

Niestety w tym układzie całowałem podłogę na -10% expa na mapach (czasem więcej, na 85-86 to boli). Wymieniłem Fury na Doryani's.
Kop do dmg niesamowity , na full bufie wyciągam 70K dmg (5 stopien Frenzy) , narazie LS na 5L. Wymieniłem Wrath na HT (cruse enfeble na hit) wraz z HA, by podnieść przeżywalność dodałem AA.
DesQn

Postautor: DesQn » 5 kwie 2017, o 11:57

Siema,

build nadaje się na 2.6 ?
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 7 kwie 2017, o 11:35

Tak ale drzewko jest ze starej wersji, spróbuje je przez weekend zaaktualizować.
DesQn

Postautor: DesQn » 9 kwie 2017, o 10:31

Super, byłbym bardzo wdzięczny :)
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 12 kwie 2017, o 08:22

DesQn pisze:Super, byłbym bardzo wdzięczny :)

tutaj masz praktycznie 1:1 przeniesione drzewko
http://poeplanner.com/AAcAAPUWAAB4sNii2 ... qLAAAAAAA=

ale jak na to teraz patrze to chyba teraz lepiej będzie wziąć Assasina zamiast Saboteura, i zrobić postać pod crit.
Wtedy drzewko będzie wyglądało mniej więcej tak:
http://poeplanner.com/AAcAAPcWAAB5sNii2 ... sAAAAAAA==
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 12 kwie 2017, o 08:36

Dodam jeszcze wersje dla tych co uważają że wycieczka po Elemental Overload to troche za daleko:
http://poeplanner.com/AAcAAPE2AAB2sNii2 ... 8AAAAAAA==

Jedyny problem z saboteurem to taki, że ascendency było planowane jak można było rozdać 6 pkt, teraz jest to już 8 pkt więc ostatnie 2 pkt się marnują, bo niestety nie ma u niego nic więcej przydatnego dla nas. Ale to nie jest jakiś duży problem, ogólnie prawdopodobnie w tym momencie to ostatnio drzewko (bez elemental overload) jest najfajniesze. Nowymi talentami w okolicach rangera + troche projectlie dmg powinniśmy nadrobić wyrzucenie EO

Wróć do „Shadow”